lenovo moto g4

lenovo markasının bünyesinde bulunan motorola'nın moto g serisinin devamı olarak ürettiği giriş modeli telefondur. android işletim sistemine ve 5.5 inch 720p ekrana sahiptir, 13mp kamerası daha önce kullandığım iphone 5c modelinin 8mp kamerasından çok daha başarısızdır, şarjı normal kullanımda 1 günü rahat çıkarır ancak uzun süreli kullanımda veya iyi grafiklere sahip oyunlarda telefon çok ısınır, oyun için alınacak telefon değildir ancak sosyal medya, bankacılık, haberleşme gibi günlük kullanım için kesinlikle yeterlidir, hatta fiyat performans ürünüdür.
donanım özelliklerini sayacak olursam :
- 5.5" 1080p çözünürlükteki ekrana,
- 2 gb ram'e
- 3000 mah bataryaya,
- snapdragon 617 işlemciye,
- 13mp arka ve 5mp ön kameraya sahip akıllı telefondur.
ram değeri biraz düşük kalsada (günümüzde) yeterlidir ancak batarya konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz.yoğun kullanımda yarım günü anca çıkartır diye düşünüyorum.işlemcisi gayet iyi ve yeterli, kameraya gelecek olursak çok iyi değildir ancak yeterlidir, tabii ki kamerası için alınacak bir telefon değildir.

ayrıca tam bir fiyat performans ürünüdür.fiyatına göre tek eksiği bataryası, ondan da biraz feragat ederek bu telefonu satın alabilirsiniz.
900 ile 1150 tl arasında satılan lenovo-motorola telefonu.firmanın belirrtiği turbo-power ile daha hızlı şarj edilebilen 3000 mah bataryaya sahip.
whatsapp
instagram
facebook kullanıyosanız pek oyun oynamıyorsanız rahatlıkla alabilirsiniz.çok yüksek meblalar vermenize hiç gerek yok.

ölçü bakımından
genişlik 76,6 mm
derinlik: 7,9 mm ila 9,8 mm ile
bana göre ince sayılan moto g 4 giriş -orta segment telefonu olarak nitelendirebiliriz.
fakat şöyle birşey var telefonun resimlerine bakarken gözüme takılan size göre küçük olabilir ama bana göre büyük bir detay var.mikrofon deliği.

beğenmediğim yanı telefonun ön kısmındaki mikrofon deliği kardeşim koca telefonda hiç mi bi yer bulamadınız ?
o delik beni çileden çıkarmaya yeter de artar bile o yüzden herşey iyi ama o delik olmadı moto g4 bizimle değilsin.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler