last man standing

free reign entertainment firmasının çıkarmış olduğu battle royale tarzı, ücretsiz hayatta kalma oyunu.

benzerlerinden farklı olarak oyunun başlangıcında sizi rastgele bir konumda başlatır. yani öyle uçaktan atlayıp istediğiniz noktaya erişemiyorsunuz. başladığınız rastgele konumdan, yine benzerlerinde olduğu gibi daralan oyun alanının içinde kalarak merkeze doğru ilerliyor ve hayatta kalan son oyuncu olmaya çalışıyorsunuz.

oyunun temel eksikliği elbette araç kullanamamak. sürekli bir yerlere koşuşturmak zorunda olmak çoğu oyuncuyu çileden çıkartmış ancak yapımcı firma halen bir araç eklemesi yapmamıştır.

tabii ücretsiz oyunların en büyük problemi olan hile, last man standing için de mevcut. üstelik oranı oldukça fazla. oyun içinde her an ordan oraya ışınlanan adamlar görebilir, evin içindeyken bile size ateş eden oyuncularla karşılaşabilirsiniz.

ayrıca oyunu oynamak için indiren bir çok kullanıcı çeşitli hatalar sebebiyle oyunu çalıştıramıyor ve yapımcı firma bu konuda herhangi bir yardım sunmuyor. bazı kullanıcılar oyunu silip tekrar yükleyerek, bazıları ile 3. parti yazılımları yeniden yükleyerek sorunu çözmeye çalışıyor ( direct x vb. )

şurdan indirebilirsiniz;
http://store.steampowered.com/app/506540/Last_Man_Standing/

oynanış videosu için;

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler