kucoin

bir ethereum tokenidir, ilk çıktığında değeri 10000 satoshi olmasına rağmen şimdilerde 4000 küsür satoshilerde gezmektedir. kendisine ait borsası vardır ve kendisine https://www.kucoin.com adresinden ulaşılabilir. deneyimlerimi anlatmam gerekirse bu borsaya sistemin verdiği 5 kcs (kucoin) ile başladım sitede bir çok altcoin bulunuyor ve güvenlik için sadece google authenticator onayı yeterli oluyor, bunun dışında kimlik fotokopisi, pasaport filan istemiyorlar, böyle olunca kayıt olmak ve al-sat yapmak çok kolay oluyor, burada kafaya takılan tek şey yeterince güvenli mi? bunu zaman gösterir. özellikle yurtdışında ün yapmış poloniex, binance, gdax gibi sitelere göre hem kayıt olması kolay, hem de işlem yapmak. bu kadar sade ve kullanışlı bir site yaptıkları için çinlilere teşekkür etmek gerekiyor. sitede bana verilen 5 kcs' yi belli miktar arttırdıktan sonra koinim hesabıma sorunsuz olarak çektiğimi de söylemek isterim. sitenin tek kötü tarafı hacminin düşük olması ve bazı altcoinler de neredeyse on dakikada bir işlem yapılması. buraya bir miktar bitcoin gönderilerek deneme yaparsanız, pişman olmayacağınızı düşünüyorum.
binance'tan çok sıkıldım habire servis dışı kalıyor güvenilir başka borsa arıyorum diyorsan buyur https://www.kucoin.com not: referans linki değildir direk siteye giriş adresidir. kucoin binance'ın geçtiğimiz günlerde üye alımını dondurması ile birlikte atağa kalkarak iyice çıkış yakalayan hatta aynen binance'da olduğu gibi kucoin'inde kendi parası olan kucoin shares kcs 0.00038000 btc seviyesinden 0.00117000 btc yani 18 dolar seviyelerine kadar tırmandı. bu borsa'da aynı binance gibi referanslarına kıyak geçmeyi seven borsaların başında geliyor.
kucoin hong kong merkezli yakın zamanda açılmış yeni bir altcoin borsasısıdır. bu borsanın binance'deki bnb gibi bir altcoini bulunmaktadır. kucoin borsasının altcoini kucoin shares "kcs" 0.7 usd gibi bir fiyattan piyasalara girmiş olan kcs 28 usd'lere kadar çıkmıştır.

binance'nin bnb'si gibi kucoin'in de referans ve bonus sistemleriyle kcs fiyatının dahada yükselmesi mümkündür. kucoin borsası tanıtımı ve bonus sistemlerini anlatan türkçe makale için;

https://www.siberekonomi.com/kucoin-com-borsasi-ve-kcs-coin-bonus-sistemleri/

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler