ktunnel

türkiye'den ulaşılması yasak olan sitelere ulaşmak için kullanılan vpn bağlantı türü. özellikle ülkemizde youtube yasağı olduğu dönemde meşhur olarak kullanım oranı tavan yapmıştır. son dönemlerde kişilern bilgisayar bilgisi arttığı için dns değiştirmek suretiyle artık pek rağbet görmemektedir.
basligini gorunce yuzumde tebessum olusan bir vpn baglanti sitesi. eskiden vpn zenmate falan oyle programlar yoktu. ktunnel , dtunnel, vtunnel vardi . eskiden yasakli site anlaminda da sadece maglum siteler vardi. buralara libidomuzun top seviyede oldugu yillarda girmemize yardimci olan emektar ktunnel.com a tesekkurlerimi sunarim. artik ihtiyac pek olmuyor ama site hala mevcut kullanabilirsiniz .
zamanının en kral vpnleriydi bunlar. +18 içerikli siteler ilk sansürlenmeye başladığında( evet bi ara tamamen açıklardı.) hotspotmus, tunn bearmış, zenmatemiş bunlar türemeden önce vpn görevini tunnel siteleri görüyordu. ama öyle ki çok pis reklamları vardı bunların. tam hazırsın playe basmışsın hop ekranda pop-up dediğimiz reklam. hop yana alıyorsun oğlum çekil şeytan karışacak diye. hop bir tane daha reklam işte şu kadar büyük ister misiniz? diye. bu arada abiyi, uzvunu filan da net olarak gösteriyor. haydaa abi dur demeye kalmadan zaten zaman kısıtlı(eve biri gelebilir) hızlıca bu işi yaparken az o şekilde abileri kapatayım derken giden insan olmamıştır. homofobik nesil yetişti bunlar yüzünden.

zamanında bu tip reklamlar sayesinde az parayı kırmadi bu tunnellar. baktım hala açık, hala reklam çıkartıyor.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler