koineks.com

yeni arayüzüne henüz alışamadım alışamama rağmen altcoinlere yapmış olduğu yatırım ile önümüzdeki günlerde adından daha da söz ettireceğini düşünüyorum. hem komisyonunun azlığı hemde bol altcoin çeşidi olarak koineksi severek kullanıyoruz.
komisyon ücretlerine zam yapıldığı açıklanmış. açıklama şöyle ;

değerli kullanıcımız,
son dönemde kripto para borsalarında yaşanan hırsızlık olayları bizimde yakından takip ettiğimiz bir konudur. tl ve kripto paralarını borsamızda barındıran kullanıcılarımızın birikimlerinin güvenliğini mümkün olan en üst seviyede tutmak gayesindeyiz. bu sebeple bugüne kadar herhangi bir sınırlama belirlemediğimiz tl ve kripto para çekme işlemlerine, kullanıcılarımızın aylık işlem hacimleri doğrultusunda sınırlamalar getirilmiştir.
çekim limitleri aşağıdaki gibi olacaktır;
aylık işlem hacmi 1 tl ile 250.000,00 tl’ye kadar olan kullanıcımızın günlük tl ve kripto para çekim toplam limiti 100.000,00 tl,
aylık işlem hacmi 250.000,00 tl ile 500,000.00 tl’ye kadar olan kullanıcımızın günlük tl ve kripto para çekim toplam limiti 150.000,00 tl,
aylık işlem hacmi 500.000,00 tl’nin üzerinde olan kullanıcımızın günlük tl ve kripto para çekim toplam limiti 200.000,00 tl olarak belirlenmiştir.
bu limitleri daha alt veya üst miktarlara çekmek için taleplerinizi destek birimimize iletebilirsiniz.
kripto paralardaki çekim miktarını belirleyecek olan birim fiyatı, çekmek istediğiniz kripto paranın, çekmek istediğiniz anda borsamızdaki en son işlem gören fiyatı ile belirlenecektir.
ayrıca tl ve kripto para çekim işlemlerinde, sms ve google authenticator şifreleme yönteminin ardından, kayıtlı olduğunuz e-posta adresine gelecek e-maili de onaylamanız gerekecek. bu 2. onayı da verdikten sonra çekim işleminiz gerçekleştirilecektir.
hayata geçecek olan son değişiklik ise alım ve satım işlemlerinden alınan komisyon tutarlarıdır. şuan aktif olan komisyon tutarlarımıza kdv dahildir. fakat 10.03.2018 00:00’dan itibaren komisyon tutarlarımıza kdv dahil olmayacaktır.
tüm bu değişiklikler 10.03.2018 00:00’dan itibaren hayata geçirilecektir.
saygılarımızla.
bence hala açık ara türkiyedeki en iyi kripto para borsası.
kullandığım borsalar arasında en kolay işlem ve arayüz bunlarda.
2fa doğrulamasının yanısıra maille de doğrulanarak giriş sistemini aktif etmişler.
hesabınızı çalmak isteyen kişilerin işini zorlaştırmak için 3 seviyeli doğrulama getirmiş adamlar.
bence bitcoin borsası işinde en önemli şey güvenlik.
tabi giriş işlemleri haricinde bide arka plan var.binance bile hacklenmiş durumda.
bitcoin forku olan bitcoin gold artık bu siteden alınabiliyor.
ve kullanıcılarına şöyle bir güzellik yaptılar.
hesabınızdaki btc kadar btc gold verdiler.
bitcoin gold şu an 76 dolardan işlem görüyor.
bence en iyi türk kripto para borsası.
bu hareketleriyle bunu birkere daha kanıtladılar.
yabancı bir borsadaki paramı cekemiyordum. koinekse yollayıp dakikalar içerisinde tl olarak hesabima cekebildim. umarim bu şekilde devam eder.
  • /
  • 3

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler