koineks.com

yeni açılmış, umut veren dijital para borsası.

7/24 yatırım ve çekim yapmaya olanak vermesi, 11 banka ile anlaşmalı olmaları. kurumsal banka hesapları kullanmaları oldukça güven verici ve tercih sebebidir.

eth, ltc, dash, doge marketleri mevcut. bu bakımdan türkiyede ilkler.

site henüz oldukça ham ve eksikleri var. ancak son bir ayda defalarca kez yatırım ve çekim yaptım sorunla karşılaşmadım.

coin çekimimde bir süre gecikme yaşandığında durumu telafi etmek için %10 ekleme yaparak durumu telafi ettiler.

oldukça çözüm odaklı ve iyi niyetli destek servisleri var.

hacimleri ise başlangıç için oldukça yeterli. umarım bu çizgilerini bozmadan devam ederler.
diğerlerini bırakıp kendisine geçiş yaptığım borsadır. öncelikle türkiye'den bir borsa arıyordum ve sadece bitcoin değil, altcoinlerden de oluşan bir sepet olarak yatırım yapmak istiyordum, kendisine geçiş yaptım ve gayet memnunum. eth dışında altcoin almak için türkiye'de kendileri tek seçenek. komisyon oranları türkiye'deki 4 borsa arasından en düşük olanı. işlem hacmi de en düşük olan borsa koineks ama altcoin seçeneklerini de artırıp böyle kaliteli bir şekilde devam ederlerse yakın zamanda insanların bu borsaya geçiş yapacağını düşünmekteyim.
şu an komisyonu en düşük olan türkiye kripto borsasıdır.altcoin seçenekleri konusunda en geniş yelpazeye sahip olan borsadır. portfolyo yapmak isteyenler için kullanım kolaylığı sağlayan borsa.
ben de komisyonunun düşüklüğü sebebiyle giriş yaptım. şuanda btc yatırım komisyonu 0.0006 dır ki oldukça makul. paribu da oran yanlış hatırlamıyosam 0.001 di ki bu oldukça büyük bi rakam benim için. ayrıca üyelik onaylama işlemleri de jet hızında denebilir koineks için
birkaç gün içerisinde deneyeceğim dijital para borsası.zamanında koinim.com u denemiştim ancak onda sadece bitcoin ve litecoin destekleri vardı.bu borsada ise ethereum v.b. ekstra olarak var.cidden şimdiden merak içerisindeyim.komisyonu v.b. oldukça düşükmüş ve müşterileriyle oldukça ilgileniyorlarmış.çok hoşuma gitti.
şuan kullandığım ve yaklaşık yarım saat önce 100 tl yatırdığım (bkz:paribu)'dan hesap hesap cüzdanı açtığım için beni pişman eden wallet sitesi.burda yazılanlardan baktığıma göre, litecoin ethereum dogecoin gibi altcoinleri kabul etmeleri çok güzel bir detsy ve ayrıca komisyon ücretlerine cidden hayran kaldım paribuya göre %1400 daha ucuz :)
altcoinleri de desteklediği için tercih edilebilecek bitcoin borsası. fakat biraz daha fazla altcoine yer verirse daha güzel olur. bitcoin çekme komisyonu paribu'dan daha fazla. ayrıca altcoinleri yalnızca tl karşılığı değil de btc karşılığı da alıp satabilsek daha iyi olur.
bitcoin ve etherium haricinde başka coinler de satması güzel, fakat bitcoin transfer ucreti fazla. paribu'dan bile daha fazla. bu transfer ücreti meselesini de daha cazip bir fiyatla halletselerdi belki zirveye oynayabilirlerdi
btcturk sitesinden sonra kurulan bir elin parmağını geçmeyen yerli bitcoin borsalarından biri. paribu gibi alternatifler de çıktı haliyle piyasa kızıştı. en büyük negatif yanı üye olmadan önce diğer sitelerden gösterilen fiyat farkının üye olunca bir anda kaybolması.
turk bitcoin ve altcoin satış borsası.sitede bitcoin,ethereum,litecoin,dash ve dogecoin bulunmakta.hesabınızı onaylatmak için
nufus kağıdınızın fotokobisini istiyorlar. 2 haftadır kullanıyorum ve şu ana kadar bir sorun yaşamadım.nezdimde site,çekim yaparken 3 tl komisyon alması dışında iyi gibi.
adres: koineks.com
güncelleme: birkaç sorun (benim için önemli) yaşadığımdan ötürü tavsiye etmiyorum,imkanınız varsa yabancı sitelerden işlemlerinizi yapın.böyle ufak çaplı yerli sitelerinde her han her şey olabilir.
  • /
  • 3

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler