knight online

hala devam ettiğine inanamadığım bir zamanların efsane online oyunu. 2006 da en parlak dönemlerinde edena serwer ında 1 yılımı çalmıştır, oyunun müziği ve karekterin yürürken çıkardığı ayak sesleri hala zihnimin bir köşesinde. oyunda güç dengesi ve pvp gayet iyiydi, ancak 3. parti yazılımlar yüzünden oynanmaz hale gelmişti, şimdi ne durumda bilmiyorum ama google görsellerden gördüğüm kadarıyla hedef kitlesi 6 7 yaşa kadar düşmüş.

ayrıca oyunu oynayanlar bilirlerki görev yöneticisi penceresi sadece arka plandaki programları kapatmak için kullanılmayabilir :)
en parlak dönemlerinde internet kafelerde gençliğini heba etmiş evinde bilgisyar olanların gece kalkıp pazar kurdukları şimdiki lol den daha popüler olan geliştirdiği karakteri satarak iyi miktarda para kazanılan ilk sanal oyunlardan olarak tarihteki yerini almıştır.
lise hayarımı çürüten bugün mutsuz bir iş yapıyor olmamı sağlayan lanetli oyundur. verdiğim zamana mı acıyayım? paraya mı acıyayım? muallakta bırakır. efsane olduğu dönemlerde +40 yaşta oyuncusu bulunurdu. bu işten ev geçindiren tanıdıklarım vardı. sonra zamanla popülaritesini kaybetti şu anda ergen oyunu olmuş vaziyette. bitmesede çöküş dönemini yaşadığını düşünüyorum. eski heyecanı kalmamıştır.
insanları okula gidiyorum diye evden çıkarttıktan sonra internet kafeye götürten oyun. bu oyun metin2 gibi çok fazla kişinin okul hayatını söndürmüştür malesef. hala aktifdir. eskisi kadar popüler olmasada fanboyları devam ediyor oynamaya.
bu tarz oyunlar gerçekten insanların hayatını keresteye çevirmekten başka birşey yapmıyor.
birey bu şekilde zamanını değersiz kılarak kendini geliştiremiyor. bağımlı olmamak önemli.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler