kitapyurdu.com

kitaplarımın çoğunlukla buradan alıyorum. belli bir fiyatın üzerinde kargo ücreti yok ve kredi kartı taksit seçenekleri ile başka sitelerden daha az komisyon alıyor. severek kullandığımız sitelerden biridir.
paketleme, kargo ve tedarik süresi oldukça iyi olan online kitapçı. oldukça da geniş seçenekleri var. dönem dönem banka, uygulama..vb kampanyaları oluyor.

bazen diğer sitelerden çok az pahalı olabiliyor ama bence yine de tercih edilmesi gerekir. özellikle alırken stokta yazan kitabı tedarik edemeyip 1 hafta sonra kusura bakmayın diyen siteler varken. şimdiye kadar tahmini teslim süresini kaçırdıklarını hatırlamıyorum.
kitap alırken tercih ettiğim sitedir. imzalı kitaplar da satıyorlar. böylelikle sevdiğiniz yazarların imza günlerinde saatlerce ayakta beklemekten kurtulmuş oluyorsunuz. benzeri diğer siteler gibi belli bir miktarın üzerinde alışveriş yaptığınızda ücretsiz kargo kampanyası mevcut.
fiyatları genellikle piyasanın tabanı olan kargolama süresi düşük ve paletleri sağlam site. paketlemede kullandıkları ilginç otomasyonla alakalı videolar youtube'da izlenebilir
kitap alışverişinde daha sempati duyduğum siteler olduğu için bu alanda tercih etmesem de kitap seçmek amacıyla sık sık ziyaret ettiğim site. sitede, fikir edinmek istediğim neredeyse her kitapla ilgili eksileriyle artılarıyla geniş bir yorum arşivi bulunuyor. bu sayede bir kitap hakkında yorum öğrenmek için oradan oraya savrulmak yerine bunu bir adresten halledebiliyorum.
her gün 5 tane mail atan kitap sitesidir kendisi.

hesabıma girip bültenlerden üyeliğimi kaldırdım hala geliyor. dandik dandik kitapların reklamını yapınca ne olacak acaba? zaten 2 aya bir sipariş veriyorum, reklam mailine ne gerek var zaten para kazanıyorlar benden. şunu yapmasalar 10 numara site. ayrıca kitapların geliş süreside çok uzun. ortalama kargolar 2-3 güne gelirken kitap yurdandan alınan kitaplar 1 haftaya geliyor.
genel olarak bu 2 olumsuz olay dışında güzel site. tavsiye ederim, kitapları inanılmaz indirimler ile satıyorlar çünkü.
sitenin en büyük güzelliği kitap satın aldıkça, aldığınız kitapları okuma durumunuzu belirttikçe, yıldızlayıp yorum yaptıkça size puan vermesi. bu puanları biriktirip belirledikleri puan kataloğunda karşılığı olan kitapları ücretsiz alabiliyorsunuz. ayrıca biriken bu puanlarla platin üyelik alabildiğiniz gibi platin üyelik sayesinde daha fazla indirim, ücretsiz kargo, siparişlerinizle birlikte hediye edilen promosyon kitaplar gibi fırsatlar bulunuyor.
gerek lisans, gerek yüksek lisans gerekse doktora eğitimi sırasında satın aldığım kitapların çoğunu bu siteden satın aldım. idefix ile kıyaslandığında tedarik süreleri biraz düşük kalsa da kendi alanımda hemen hemen tüm kitapları burada bulabilmekteyim. fiyatlar son zamanlarda idefix'ten biraz daha yükselmiş durumda olduğundan yavaş yavaş idefix ağırlıklı siparişler verdiğimi söyleyebilirim.
her türden kitabı bulacağınız can site.

aklınıza gelebilecek her ders kitabı, dergi ve romanı bulabilirsiniz. kitapyurdu’nu sevmemdeki en büyük olay işlerini ciddiye almaları. zaten işinizi ciddiye alınca yanında kalite kendiliğinden geliyor.
idefix ile aralarında rekabet olsada bahisi kitapyurdu’na basıyorum. seviyorum seni kitapyurdu.
bir çok yayınevini bünyesinde bulunduran zaman zaman değişik kampanyalarla kitap fiyatlarını düşüren zaten normalde de bir çok siteden daha uygun olan ve ücretsiz kargo seçeneğiyle zaman zaman kullandığım internet sitesi. kitap çeşitliliği çok çok fazla yani aradığınız her kitabı bulabilirsiniz ve bu kitapların altında okuyucuların yorumları da mevcut bu seçenek benim için önemli çünkü insanların görüşlerine değer veriyorum
  • /
  • 2

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler