kickass.to

yıllarca edindiğim p2p tecrübemle sabit dünyada en çok sevdiğim torrent ağlarından biriydi. birkaç yıl önce kendisi kapandı ancak fork'ları hala devam ediyor ancak kickass.to benim için şu an duygudur, göz yaşıdır. çok farkedilmiyor veya siz sadece dosya indiren birisi olarak "ne var ki torrent işte" diyebilirsiniz fakat kickass.to arkasındaki teknoloji, geliştirici community'i ile diğerlerinden çok çok farklıydı.
eğer tecrübeli kullanıcılardan birisiyseniz herhangi bir sorun yaşamadan kullanabileceğiniz torrent sitesi. uzunca bir süre kullandım kendisini. aranılan bir çok şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. ancak benim kullandığım dönemlerde oldukça kesintili indirmeler yapıyordu.

şöyle de bir durum var ki çok fazla araştırıp, birçok siteyi denediğim halde her şeye rağmen burayı kullanırdım torrent için. büyük ihtimalle piyasada kendisinden daha iyi ücretsiz torrent sitesi yoktu.
aktif olduğu zamanlarda ne doğru düzgün reklam popup'ı açtığını gördük ne de zorla bizi üye yapmaya çalıştığını. baba gibi bir torrent sitesiydi. arayüzü de oldukça kullanıcı dostu ve basitti aslında. ana sayfasında türlere göre ayrılmış en yeni eklenen ya da popüler olan torrent listeleri vardı. buradan ne indirsem diye düşündüğünüzde faydalanabiliyordunuz. şimdi demirin tuncuna, torrentin piratebay'ine kaldık.
artık neredeyse tamamen ölü içerik barındırmaktadır. sürekli ilgisiz reklamlar magnet linklerinde embeded olarak sunulmaktadır. kısacası ömrünü tamamlamış gözükmektedir. bir alternatif olarak https://1337x.to sitesi kullanılabilir.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler