kelimelik

türk işi scrabble oyununun mobil versiyonudur.
gerek tanıdıklarınızla gerekse de random olarak yabancılarla scrabble oynamanızı kelimenin 2-3 katı, harfin 2-3 katı kadar puan kazanmanız mümkündür. yani en azından oyun ilk çıktığında.

ama zamanla popülerleşen herkes ve her şey gibi bu oyun da fonksiyonunu yitirmiş ve zaman içinde adeta bir tanışma platformu haline gelmiştir. insanlar artık sıklıkla chat programı olarak oyunu kullanmakta, yanıt alamadıkları kişilerle oynamamaktadır.

eğer birlikte oynayacağınız birileri varsa ve scrabble severseniz mutlaka oynayın, yabancılarla oynamak saçma ve vakit kaybı oldu.
son zamanlarda bir oyun olma özelliğini kaybederek tamamen bir chat prortalı, bir tanışma platformu halini almıştır. yabancılar ile düzgün bir oyun oynamak neredeyse imkansız hale gelmiştir. 4., 5. kelimeden sonra merhaba, slm, naber, nbr tadında bir sürü mesaj gelmekte, cevap vermeyince de oyun kapatılmaktadır.

insanların bçylesine güzel bir oyunu tinder kıvamına getirmesi oyunu sildirecek olsa da, tanıdıklarla oynaması hala zevkli olduğundan her elim silmeye gittiğinde aklıma geliyor üzülüyorum.
ilk appstore da çıkmış fenomen haline gelmiş ardından da googleplay a gelmiş kelime bulma oyunu son zamanlarda popülaritesini tamamen yitirse de ilk çıktığı dönemde arkadaşlarla beraber oynanan en iyi online mobil oyunlardan biriydi.eğitici olması da cabası
keyifli bir kelime oyunu uygulaması. elinizdeki harflerle masadaki harflere bağlayarak yeni kelimeler üretiyorsunuz. sözlüğü sayesinde yeni kelimeler öğrenmeniz de olası. sohbet imkanı var ama kapatabiliyorsunuz bu özelliği. tacizvari sohbetlerden bu şekilde kurtulabiliyorsunuz.
facebooktan veya mobilden oynayabileceğiniz türkçe scrabble oyunudur. aldığınız harflerle kelime türetmeye çalışıcaksınız belli kurallar dahilinde her harfin bir puanı var ve bazı bonuslar var oyun sonu en çok puan alan kazanır. kesinlikle faydalı bir oyun
oldukça başarılı olduğum oyun. en büyük sorunu çok fazla beceriksizin oyun içinde bulunması.

aslında sayısalcıyım ama nedenini bilmediğim bir şekilde bu oyunda sağlam sonuçlar alıyorum. bu durum da bana genel olarak sözelci kardeşlerimizin oldukça başarısız olduklarını gösteriyor.
kelimelik uygulamasının sahibi olan he2 şirketi, kelimelik uygulaması nisan ayı gelirlerinin tümünü tema vakfına bağışlamıştır. toplamda 50000 tl lik bağış toplanmış ve bu alanda güzel bir örnek olmuştur. darısı iyimi.com un başına.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler