jbl go

bluetooth hoparlör dünyasının f/p açısından başarılı bir üyesi. canlı renk çeşitleri, plastik kaplaması ve boyutuyla zıpır bir görüntüye sahip.

120 tl lik bir aletten müthiş bir ses performansı beklemek mümkün değil tabii ki ama özellikle hoparlörü güçsüz bilgisayar sahiplerinin dizi-film zevklerini bir anda arttırabilir (ancak bazı eski bilgisayarlarla bluetooth uyum sorunu yaşayabiliyor). mesela ben müziği de iphone6 dan direkt dinlemektense jbl go'dan dinlemeyi tercih ediyorum.

bütçesi ve yeri kısıtlı olanlar için iyi bir seçenek.
turkuaz rengine sahip olduğum, ufak tefek boyutuna rağmen rakiplerine nazaran gayet iyi performans veren işyerinde telefonumla bluetooth üzerinden konuşma ve müzik dinleme imkanı sağlayan üründür kendisi. cüzi fiyatıyla da dikkat çekmektedir.

 resim
jbl nin ürettiği taşınabilir bluetooth speaker. ses kalitesi oldukça iyi. fiyatının da o kadar yüksek olduğunu düşünmüyorum. ama 50 tl daha fazla verip su geçirmez jbl clip alsanız bence çok daha iyi olur. geçenlerde hoparlöre cok az su geldi arada bir cızırtı yapıyor. gözüm gibi bakıyodum içim sızlıyor.
5 saate kadar müzik çalabilen, kendi küçük ama sesi büyük bluetooth hoparlör. bildiğim kadarıyla 8 farklı bebeksi rengi mevcut şu anda. dış mekanda da performansını çok beğeniyorum. boyutları ve 130 gramlık ağırlığı ile at çantaya götür istediğin yere cihazı tam olarak. fiyatıyla performansını oranlayınca insanı memnun ediyor o kesin.
d&r mağazalarında şu günlerde 149 tl'ye satılan, kullananların yorumlarına bakacak olursak hemen herkesin çok beğendiği bluetooth hoparlör. uzun zamandır bu tarz bir şeyler araştırıyordum. geçtiğimiz günlerde d&r'da bir deneyeyim dedim ve hemen cep telefonuma bağladım. boyutuna göre sesi gerçekten etkili fakat şöyle bir tuhaflık fark ettim; hoparlörü dik, yani olması gerektiği gibi (kullanım tuşları da yukarıda) masanın üzerinde dinlerken sesi fark edilir ve oldukça rahatsız edici bir şekilde boğuk veriyor. sanki bir kutuya koymuşuz, kapağını da kapatmışız gibi. geri doğru yatırdığımda ise (yani ön tarafı yukarı gelecek şekilde) ses düzeliyor. fakat bu sefer de tuşları arkada kaldığından rahat bir kullanım sunmuyor. neden böyle anlamadım.
d&r ile internetten alacaksanzı 130 tl ye bulabileceğiniz kablosuz bluetooth hoparlör.zaten jbl in kulaklıklarının kalitesini neredeyse duymayan kalmamıştır.aynı kaliteyi bu üründen de bekliyorum.ürünün özellikle siyah olan versiyonu bana oldukça şık geldi.pil süresi ise yaklaşık 5 saatmiş, ki oldukça yeterli.
az önce başmühendisin elinde silindirik versiyonunu gördüğüm alet, modeli farklı olabilir ama marka jbl di..avuç kadar olmasına rağmen arkadaşların bahsettiği gibi enfes bir performansı var..ben telefondan sesi kısarken o hoparlörden veriyordu ve kontrol odası yıkılıyordu..bu tarz bir hoparlöre gerçekten ihtiyacım varken 150 tl civarı bu kalitede bir aleti karaya ayak basar basmaz alacağım..telefonla konuşma da yapıyorsa helal olsun..ben pc de müzik-dizi-film takılırken düşünmüştüm..
bir telefon kadar hafiftir kendisi efendim. şarjı uzun uzadıya müzik dinlemeye yeter. farklı renk seçenekleri ile tasarımı birleşince çok hoş bir üründür. 150 tl gibi bir fiyata satılır. fiyat açısından iyidir.
küçücük boyutlarına rağmen ben böyle harika bir ses duymadım. jbl marka adını yine konuşturmuş. hoparlörün hem basları hem de tizleri bir harika.(tabii boyutlarını hesaba katarak böyle bir yorum yaptım. yoksa bir 20 cm'lik ya da 30 cm'lik jbl bass performansı beklemeyin :))) ses o kadar pürüzsüz ve saf ki dinlemeye doyamıyorsunuz. hiç düşünmeden alınacak bir hoparlör. kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ederim.
taşınabilir bluetooth hoparlör,son ses dinleme durumlarında bass sesler verirken hafif bozulmalar yaşansa da tam bir fiyat performans harikası. duş alırken denendi şu an bir sorun gözükmüyor.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler