jaxx

blockchain arayuzu. cyrptocurrency cuzdani olarak kullaniyorum. ıos ve windows versiyonlarindan memnunum ancak google eklentisi oldukca basarisiz gorundugu icin indirdikten 10 dakika kadar sonra kaldirdim.
google chrome addon eklenerek kullanılabilen başarılı bir wallet uygulaması. google eklentisi biraz geç açılıyor çünkü arkaplanda pek çok farklı wallet sizin için oturum sağlıyor.
şu anda görünen o ki en güvenilir dash wallet'i bu amcalar veriyorlar. bir de exodus var ama bana o kadar güven vermedi. coinomi android üzerinde dash tutmak için başka bir güvenilir cüzdan uygulaması gibi. zaten çok ciddi yatırımınız varsa herşeyden önce kkepkey ledger nano s veya trezor gibi donanımlar alıp bunlar üzerinde hiç olmadı bir usb flash bellek alıp güvenilir onun üzerinde tüm cüzdanları tutmak en mantıklısı gibi görünüyor.
stabil çalışan bi wallet uygulaması.birçok cryptocurrency i de destekliyor.ayrıca sürekli borsalarda bitcoin işlemi yapan benim acı bir gerçekle karşılaşmama neden olmuştur.27₺değerindeki bitcoini aktarmak istediğimde yaklaşık 17-18 ₺ fee alarak beni dumura uğratmıştır..
yeni kullanmaya basladigim wallet. ios surumunu ve mac surumunu senkronladim birbirleriyle. bu aralar bir deneme yapacagim kendisiyle. bitcoin acisindan blockchain.info gibi kullanisli ise benden tam notu alacaktir.

ayni zamanda walletlariniza ait olan private keyleri de size sunmaktadir jaxx. blockchain.info'daki wallet'iniza buradaki private key ve public key'inizi girerek blockchain.info'dan da bu cuzdaninizi kullanabilirsiniz. eger bitcoin'de fazla bir transaction fee aliyorlar ise, bunu yapip custom fee seceneginden dusuk bedel gosterecegim.
cryptocurrency dünyası ile tanıştığımdan beri kullandığım cüzdan. cep telefonumda ve bilgisayarımda senkronize bir şekilde var olabilmesi benim için kolaylık. yazılımsal herhangi bir sorun hiç yaşatmadı bana. araştırdığım kadarıyla sevilen birkaç wallet platformundan birisi.
bunun linux için desktop uygulaması da çıkmış ve bence web browser'a addon olarak eklenen cüzdandan veya google play app store üzerinde bulunan akıllı telefonlara kurulan versiyonundan daha güzel ve hızlı gibi duruyor.
(bkz:xapo) gibi bir dijital cüzdan olmakla birlikte kullanışlı olduğunu düşünüyorum. pc telefon ne varsa senkronize çalışabiliyor, 20 civarında altcoin desteği sürekli geliştiriyor yenileri ekleniyor bu açıdan güncel ve işlevsel daha ne olsun platformdan bağımsız

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler