jaguar x type 2.0 dizel

jaguar firmasının d segment aracı. klasik ve yakışıklı tasarımı kendisine hayran bıraktırıyor. 2.0 dizel için yakıt ve motor performansına değinecek olursa harikulade. gücü hissederken cebinizi yormaz. kısacası piyasadaki bir çok arabaya taş çıkarır.
dışarıdan şekli itibarı ile kesinlikle bir prestij objesidir ancak ingiliz tarzı da olsa iç tasarımı bariz eski modadır. otomatik şanzıman versiyonunun olmaması çok büyük bir eksidir. ford mondeo ile aynı platformu kullanmışlardır ve dolayısı ile yol tutuş ve sağlamlık açısından başarılıdır ancak ülkemize özellikle küçük şehirlerde yaşayan kullanıcıları için yedek parça bulmak sorun olabilir. 2. eldeki piyasası ve yaşı göz önünde bulundurulduğunda parasına göre alınabilecek en prestijli otomobillerden biridir.
d segment jaguar aracı. ford mondeo alt yapısı kullanan araç.şu an tata sahibi olsa da eskiden ford motors'undu. motoru ve şanzımanı da ford'dan alınmadır. parça fiyatı yüksek, bakım maliyeti tuzludur.dış tasarımının hala gideri vardır.2000cc den 130 bg güç almaktadır.jaguar tutkunuz yoksa bulaşmamanız gereken araç.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler