jabra bt3030

kablolardan kurtulmanın özgürlüğünü bana tattıran bluetooth aparatıdır.

jabra bt3030 görünüş olarak asker künyelerine benziyor ve bir adet zincir ile geliyor. bunun yanısıra yanında kemerinize ya da çantanıza takabileceğiniz bir askı aparatı da mevcut. paket içeriği olarak stereo kulakiçi kulaklık, şarj cihazı (usb den de şarj edilebiliyor.) bir adet zincir ve bir adet askı aparatı çıkıyor.

cihazı kullanmak çok kolay, çağrı cevaplama sonlandırma tuşuna 5 sn. basınca cihazımız mavi yanıp sönerek bizi karşılıyor. telefonumuzun ya bilgisayarımızın bluetooth ayarlarına gelip jabra bt3030 cihazını buluyoruz ve eşleştiriyoruz. eğer size kod sorarsa 0000 (dört adet sıfır) girebilirsiniz.

pakette gelen kulaklıktan bir odyofil olarak çok memnun kalmadım. ama jabra bunu da düşünmüş. eğer siz de memnun değilseniz 1/4 jack bir kulaklığı da bu cihazla kullanabilirsiniz.

eşleştirilmiş bir cihazı iptal etmek ya da reset moduna geçmek için bt3030 kapalı iken çağrı cevaplama / sonlandırma tuşuna 10 sn bir süre basılı tutmanız gerekli.

cihaz bluetooth versiyonu olarak bayağı bir geride kalmış olsa da a2dp desteğine sahip ve iphone 7 plus'ım ile sorunsuz bağlantı kurup bana müzik keyfini yaşatmayı başardı.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler