iyimi.com

  • /
  • 14
bu sabah bitcointalk'taki bir yazarın imzasında görüp merak edip üye olduğum sitedir.
eksikliği olan bir alandı, hatta bir arkadaşım böyle bir site yapmak istediğinden de boğa sezonunda bahsetmiştir.
tanıtımı şarttır, boğaya girildiğinde ışıl ışıl ışıldama potansiyeli görmekteyim.
hala yöneticiler tarafından kontrol edilip edilmediğini merak ettiği sözlük.ona göre entry girmeye devam edeceğim çünkü çok hareketsiz gözüküyor.ölmedik yaşıyoruz minvalinde bir açıklama filan yapılsa çok iyi olur zannımca.benim gibi merak eden çok kişi vardır diye düşünüyorum.girdiğimiz kampanyayı tamamlasaydık bari. zcash kampanyası devam ediyor mu mesela.
hala yöneticiler tarafından kontrol edilmekte olan türkiye'nin ilk kullanıcı yorumları sözlüğü.
hala kontrol edildiği belirtilen site.
ama benim sorduğum gelip bakılması değil. zcash dağıtım kampanyası akibeti ne oldu merak ediyorum.üyelikte cüzdan adresi vs girilen yeri şu an bulamıyorum.kaldırılmış.kampanya devam ediyormu. bittiyse neden ödemeler yapılmadı.kampanyada şu ibare yer alıyor;
"kampanya bitimi olan biten başlığından duyurulacak, duyuruya kadar kazanılmış entryler için bitcoin gönderilecek, herhangi bir hak kaybı yaşanmayacaktır. "
bir açıklama yapılsın lütfen.neden zcash adres kısmı kaldırıldı.neden entry puanlama sistemi gözükmüyor. bu iş bittiyse niye ödeme yapılmadı?
reklamının daha iyi yapılıp ayakta kalması sağlanması gereken gönlümde taht kurmuş, moderatörü olduğum mütevazi teknoloji sözlüğüdür.

umarım kurucular işlerinden biraz daha zamanı buraya ayırabilirler. bir youtube kanalı açarak buradaki değerlendirmeleri baz alarak incelemeler yapsalar bence takipçisi aşırı derecede iyi olur.
  • /
  • 14

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler