iyimi.com

  • /
  • 13
satoshi nedir ne değildir ne kadar kazandırır uğraşmaya değer mi derken ulaştığım sözlük. ilk bakış olarak siteyi yenilikçi buldum. bir süre burada olacağım belki hep... not: ben bu entry yazarken btc satoshi kampanyası yapıyordu.
artık ödemeleri zcash yani kısa adı zec ile yapmaya başlamıştır. profillerinizden ödeme hesabınızı nir zcash cüzdan hesabı ile değiştirmelisiniz.

en kolay yoldan nasıl zec cüzdan hesabı alabilirim diyorsanız bunun için jaxx size çok kolay bir zcash hesabı sunmaktadır. https://kullananvar.com şimdilik en güzeli zcash'in kendi local cüzdan uygulamalarındansa jaxx gibi duruyor.
adını yapmış olduğu bitcoin kampanyaları ile duyuran, reklam harcamaları yapmak yerine üyelerine girdikleri kaliteli içerikler karşılığında öncelerde bitcoin şimdilerde bitcoin değerinde zcash veren sitedir. öncelerde çoğu insan gibi bende bitcoin için kayıt olmuştum ancak şu anda düşüncem tamamen değişti. inci, uludağ, ekşi gibi sözlüklere seviyesiz insanların doluştuğu( kendini bilen kaliteli insanlar istisna) dönemde kaliteli içerik okuyabilmek için bu site bizlere ilaç gibi geldi. ancak yanlış bulduğum davranışları sadece üyelere bitcoin dağıtarak ismini çok duyurması mümkün değil. onun yerine bazı alanlarda reklam vermesi sözlük yararına olacaktır. şu an politakaları ne bilmiyorum ancak örnekle açıklamak gerekirse %90 üyelere bitcoin %10 reklam şeklinde bir sistem olduğunu varsayarsak reklam vermek için olan bütçenin artması gerektiğini düşünüyorum. benim siteyi keşfetmem tesadüf oldu.https://kullananvar.com ancak internetle çok fazla haşır neşir olmayan kişiler malesef sözlüğü keşfedemezler. bu kişilere de ulaşmak için farklı alanlara yönelme yapılırsa hem üye sayısının hemde kaliteli içeriğin daha da artacağı kanaatindeyim.
yaygınlaşmasını istediğim sözlük. umarım ilerde kullanım alanını ekşi veya uludağ sözlük gibi daha genele yayar. tabi popülerleştikten sonra mümkün olur herhalde bu.
üyeliğim olan sözlüklerde kendisinin tanıtımı için güzellemeler yazarak adının duyulmasına katkıda bulunmaya çalışacağım nacizane.

edit: referanslı link bir ara yasak diye okumuştum kurallarda sanki.şimdi baktım öyle bir şey yazmıyor.
geçende biri paylaştı.yasak mı değil mi bilen varsa mesaj atarsa sevinirim.
zcash üzernden ödeme yapan fakat entryleri en az 20 gündür değerlendirip puanlamayan sitedir. belkide artık ödeme yapmayacağı gibi deli sorular akıllara getirir.
an itibariyle puanlamayı yapmış sözlük oluşumu.yaygınlaşması ve daha güncel olması için biraz daha reklama ,tanıtıma vs. ihtiyacı var gibi.
yaklaşık 3 hafta ara verdiği puanlamayı 2 gün önce gerçekleştirmiş sözlüktür. sistemle daha fazla ilgilenirlirse yazan arkadaşları daha fazla motive ederler diye düşünüyorum.
dikkat ettiğim kadarıyla sözlük kullanımı puanlama yapılmasıyla doğru orantılı.
puanlama yapıldığı taktirde o dönem girilen entry sayısı artıyor.
ancak puanlama işlemi geciktikçe entry sayısı bariz azalıyor.
bence dikkate alınmalı bu konu.
sitenin tanıtılması ve reklam alması gerekiyor, türkiyenin en büyük, kullanıcı yorumlarını içeren sözlüğü olmak isterken, şimdilerde durulmuş ve yorulmuş gibi görünüyor. haydi yönetici arkadaşlar silkelenme ve çalışma zamanı gelmedi mi sizce?
  • /
  • 13

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler