iyimi.com mobil uygulaması

çıkmasını umduğum uygulamadır mobil tarayıcı sitesi biraz yavaş kalmaktadır. umarım adminlerin böyle bir projesi vardır hem popülerleşme anlamında sözlüğe katkısı olacağını düşünmekteyim hem de biz yazarlara büyük kolaylık sağlayacaktır. eğer böyle bir fikirleri yoksa bir tavsiye vermiş olalım.
üst enrty deki arkadaşa sonuna kadar katılıyorum pc de inanılmaz hızlı çalışan sözlük formatı ,telefonlarda ise biraz daha yavaş kalmakla beraber yine de fena sayılmaz şuan ,mobil sürümünün çıkması halinde google play store da reklamını yapacağımı garanti ederim çünkü sözlük cidden müthiş be abi
çıkmasını ısrarla istediğim uygulamadır. ustteki iki arkadaşında belirttiği üzere mobil site yavaş kalıyor.
kesinlikle katıldığım önermedir. yanlız iyimi.com ciddi ciddi büyüyor. bitcoin kampanyasının zekice düşünüldüğü ortada. ben şahsen bu sitede gelecek görüyorum. kafamda bazı soru işaretleri var ama bunlar şimdilik boy göstermedi. ilerisi için ne olur bilmem
insanların haklı olarak istediği bir uygulamadır. ancak yeterli sayıda entry ve günlük tıka ulaşmadığı sürece coder için zaman kaybıdır.
iyimi.com sitesi mobil uyumlu yaparak muhtemelen bir nevi webapp olarak kullanılması amaçlanmış, böylece hem mobil uygulamanın getirdiği maddi yatırımdan kurtulunmuştur, hem de zamandan tasarruf sağlanmıştır. ayrıca sitenin daha fazla tık alması ve sıralamalarda yükselmesi, reklamların görüntülenme sayısının artması da sağlanmıştır. yine de bir uygulamanın verdiği rahatlığı vermeyeceğinden eninde sonunda mobil bir uygulama çıkarmaları gerekir. ancak henüz çok yeni bir site olduğundan dolayı 1 yıl içinde pek beklemeyin böyle bir yatırım.
kendime şiddetle tavsiye edeceğim, temiz-basit-lite bir işlevselikte olmasını beklediğim uygulama. web servis sağlanırsa iş teklifine açığım :) (bkz: bitcoin) olarak ödeme alıyorum :)))
mobil uygulaması çıkması hem yazarlar hem de değerli okuyucular için birçok kolaylık sağlayacaktır. diğer yazar arkadaşlarıma sonuna kadar katılıyor ve çıkmasını dört gözle bekliyorum.
kesinlikle dört gözle beklenen.
bitcoin kampanyasıyla kendisini duyurması çok akıllıca ve amaca yönelikti. zira, bu gibi bir kampanya olmaksızın yalnızca içeriğinin bu denli duyulmasına olanak olmayabilirdi. ancak bu gibi bir kampanya ile amacına oldukça hizmet etmiştir.
mobil uygulaması olmasını da çok isterim. masa başında olmadan da rahatlıkla kullanabilmek güzel olur. ha safariden de olmuyor mu? oluyor da mobil uygulama farklı.
hangi durumda mobil uygulama imkanı varken safariden kullanım sağlıyoruz ki? neredeyse hiç.
bana kalirsa su an icin gereksiz olan, çıkarılmaması gerektiğine inandığım uygulama.

öncelikle mobil uygulama ciddi bir gider kalemi. sitenin henüz o kadar hit alıp almadığını bilmiyoruz.

ayrıca girdiği çoğu entry'i mobilden girmiş birisi olarak, ios için mobil tasarım gayet stabil.
  • /
  • 2

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler