itiraf.com

bir zamanlar sadece yonja ve bu itiraf.com vardi. o kadar popüler olmuştu ki artık itiraf.com ile duygusal bağ kurmaya başlayanlar ana sayfa olarak ayarlayanlar bile olmuştu.

biraz önce ziyaret edince 01.02.2017 tarihinde kapanacağını gördüm. yani üzülüyor insan yaşlanıyoruz galiba.
turkiye'de internet'in emekleme doneminin en tartismali sitelerinden birisiydi itiraf.com. cogu "itirafin" populer olmak icin sallamasyon oldugu, cok erotik itirafin tek elle yazildigi bir site idi.

baldiziyla beraber olanindan tutun ailesi tarafindan tacize ugrayanlara kadar sakaysa komik, ciddiyse uzucu itiraflar vardi burada. kapanmis. kapanmasina uzuldum. turk internet tarihi icin onemli bir yeri vardi. 2000'lerin basinda ara sira okurdum. eksi sozluk'te yer alan eksi itiraf basligi da bu siteden esinlenmistir.

sahibinin psikolog oldugu soylenirdi bir aralar.
bu sitenin sahibi ersan özer'dir. kendisi psikolog değil reklamcılık ve halkla ilişkiler mezunu idi sanırım. bir dönem okan bayülgen'in televizyon çocuğu programının da yazarı idi. aynı zamanda beyazıt öztürk'ün beyaz show programının da bir süre program yöneticiliğini sanırım yapmıştı.

şimdi vikipedi üzerinden baktım doğru hatırlıyormuşum. itiraf.com kendisi kurmuştur ama daha sonra siberalem.com kurucusu ebi'ye satmıştır. kendisi magnet şirketini kurup uzmantv platformunu da hayata geçiren kişidir.

itiraf.com o dönem ki şöhretini aslında biraz kurucusunun okan beyazıt gibi ünlülerle olan ilişkisine ancak daha çok ekşi sözlük kullanıcılarına borçludur.
bir zamanların gazeteler tarafından itirafları yayınlanan efsane sitesidir ki sol frame de adını görünceye kadar yıllardır unutmuştum. kapanmasına insan üzülüyor fakat zaten pek çok site tarafından yeri dolduralabiliyordu nostaljik bir site olarak kalması yinede iyi olurdu.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler