ısıtmalı mont

geçenlerde haberlerde denk geldiğim süper buluş bence . gerçekten çok iyi düşünülmüş bir inovatif ürün. görür görmez benim aklıma gelmişti dedim :) tabi ülkemizde bu ürün tutar mı bilemem ama bazı insanların farklı düşünüp bunu hayata geçirmesi insanı sevindiriyor.
izmir’den cengiz isimli bir vatandaş çok üşüdüğü için bu ceketi imal ettiğini anlatıyor, daha sonrasında ürünü daha fazla üreterek satmaya karar veriyor. ürün fikrini başarılı bulan 17 ülkeden insanlar ise satın almak veya bayilik için kendisine ulaşıyor. ceketin özelliklerini anlattığı videosuna https://youtu.be/bkTEw4i2fnU adresinden ulaşabilirsiniz. ürünleri ise http://www.isitmaliceket.com ‘dan satın alabiliyormuşuz.
ben biraz inceledim öncelikle fiyatları fazla buldum sonrasında ise ilk aşama olduğu için sanırım modelleri çok yetersiz buldum. ha alır mısın diye sorsanız cevabım net olarak almam olur bana çok cazip gelmedi.
medyada görünür olmuşken hızlı bir şekilde satışa başlamaları daha mantıklı olurdu. merak edip girenlerin eli boş çıkmayanını kaçırmamak en iyisi olurdu. siteye girdiğimde satışlarının henüz başlamadığını gördüm. üstelik kadın modeli de hiç yok. sorarım neden yok? alırım almam o ayrı ama o kadar erkek modeli sergilerken örnek olarak iki tane de kadın modeli eklemeden o siteyi yayına almazdım ben olsam.

yiğidi öldürdüm de hakkını yemeyeyim. girişimcilik her zaman takdir edilmesi gereken bir şey. aynı şekilde fikri üretip, prototipi yaratıp, üzerine bir de üretimi hayata geçirmelerine saygı duyuyorum. sorsan hepimizin süper fikirleri vardır ama kaçımız kalkıp fikri projelendiriyoruz.
yıllar önce bir arkadaşımla bir şey üretip nasıl para kazanabiliriz diye düşünürken aklımıza gelen ürünlerden birisi. biz daha çok açık alanı olan cafeler için ısıtmalı koltuk kılıfı olarak tasarlamıştık. yıllar sonra haberlerde gördüm elin oğlu yine yapmış.
su geçirmez nano teknolojik kumaşlar kullanılarak geliştirilirse şayet mükemmel bir ürün haline gelir. ısı yalıtımının maksimum düzeyde olması ile birlikte gerek duyulan enerji fazlasıyla azalacaktır. türkiye'de ciddi bir şekilde üretimi yapılıyor mu bilmiyorum ama japonya'da yıllar önce bu üretime başlanmış olan monttur.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler