iphone x

yerine note 8 alınmasını tavsiye ettiğim telefondur. note 8 in gerek işlevsellik ve gerekse tasarım açısından iphone x i geride bıraktığını düşünmekteyim. ayrıca benchmark testlerinde iphone u solladığını da duymuş biri olarak tavsiyem bu telefonu alabilecek olana diğer telefonlara da bakması gerektiğidir.
apple'ın yeni amiral gemisi, yeni face id özelliği ile piyasaya oldukça iddialı girdi.

klasikleşmiş iphone görünümünden kurtulan apple, yeni iphone x ile birlikte amoled ekranıda ilk defa kullanmış oldu. ama ekranında tasarımsal bir hata var diye iddialar ortaya atılmıştı son durumdan haberim yok.

ayrıca yeni iphone x ios 11 sürümü ile piyasaya girdi. ciddi bir değişim gelmiş en basitinden iphone kullanıcılarını sevindireceğini düşündüğüm hücresel veri kısayolu var.

son olarak bugüne kadar hemen hemen iphone'un her serisini kullanan biri olarak türkiye'de 6 bin lira civarı satılan iphone x 'in bu fiyatı hakettiğini düşünmüyorum.
black friday da 6 milyon toplamda 21 milyon sattığı söyleniyor.ne kadar eleştirilse de getirdiği teknolojiler(bkz:faceıd)ve performans olarak çok iyi telefon
kendisi hakkında bulabildiğim tek artısı arayüz olarak dünyanın en hızlı işleyen telefonudur. kaydırma hareketiyle uygulama arası geçişleri inanılmaz hızlıdır. ancak benim gözümde hiç estetik değildir.
kırılan ekranı için amerikada telefonun yarı fiyatı kadar onarım parası istediklerini düşününce, burada alan, alacak arkadaşlara şimdiden geçmiş olsun diyorum.
apple'ın her yeni ürününü çıkardığı zaman ilk parti üründe yaşattıkları sorunları iphone x ile de kullanıcılarına yaşatıyor. şu an için iphone x kullanıcıları arasında birçok sorun ortaya çıkmakta. muhtemelen yeni patchler satışa sunuldukça bunlar bu sorundan arındırılmış telefonlar olacaktır.
şu an için en çok sorun çıkaran telefon ekranı. gerek kolay kırılması gerekse de durduk yere cebinizde bile kilidini açarak ana ekranı dönmesi ve sizin haberiniz olmadan yanlışlıkla birilerini araba vb. gibi sorunlar ortaya çıkartması.
bazen soğukta telefonun ekranının hiç kullanılmayacak şekilde donmaya ve takılmaya başlaması. bu ısı sıkıntısı cok fazla kullanıcıda ortaya çıkmış. ayrıca ekranın kenarlarında bazen durduk yere yeşil lekeler ortaya çıkıyormuş.
speaker modunda sesi yüksek seviyede açtığınızda hoparlörden cızırtılar yükseliyormuş.
bakalım ilerleyen günlerde gerek yazılım gerekse de donanım olarak ne gibi iyileştirmeler yapılacak. ama bu denli yüksek fiyata sunulan telefon için insan almadan önce düşünüyor değer mi diye.
i phone'un 10. yılına özel olarak çıktığı düşünülen donanımsal özellikleri iphone 7 ile nerdeyse aynı olan fakat bence samsung'dan esinlenilerek yapılan ekran-gövde oranının iphone için muhteşem durduğu iphone'un en geniş ekran boyutlarına sahip telefonu
alacağınız paraya değmeyeceğini düşündüğüm apple şirketinin 10. yıla özel ürettiği telefon.
abi siz manyakmısnız. insanların iphone x alması için gerçekten hiçbir sebepleri yok, telefon hiçbirşey vermiyor. bi telefondan ne bekliyorsun uçmasını mı falan diyenler olabilir. bu kadar para istiyorsanız uçuracaksınız fikrimce.
face id mükemmel çalışıyor. daha tanımadığı olmadı neredeyse. ekran çok güzel olmuş renkler vs çok iyi. üstteki notch denilen kısım hiç gözüme bile batmıyor, rahatsız edilecek bir durum değil hatta farklı bir duruşu var.
  • /
  • 4

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler