iphone x

iphone x ile, aygıt ve ekran arasındaki sınır ortadan kalkıyor. yepyeni 5.8 inç super retina ekran, eliniz için ideal bir boyuta sahip.
ekran, yeni tekniklerden ve teknolojilerden yararlanarak tasarımın kıvrımlarına büyük bir hassasiyetle eşlik ediyor. ve zarif bir şekilde yuvarlatılmış köşelere kadar uzanıyor.
iphone standartlarına ulaşmayı ilk kez başaran oled teknolojisine sahip bu ekran, gerçeğe en yakın olağanüstü renkler, gerçek siyahlar, yüksek parlaklık ve 1.000.000:1 kontrast oranı sunuyor.
https://www.apple.com/tr/iphone-x/
türkiye'deki orantısız vergiler sebebiyle -ki bunun sebebi bozuk olan ekonomiyi ayakta tutmak- 5.000 ile 7.000 türk lirası bandında satışa çıkacak apple'ın 10. yılına özel 2017 model telefonu.

kanaatimce bu fiyat aralığı bir telefon için oldukça fazla. fiyatını hak edecek herhangi ekstra bir yenilik gelmediği gibi birkaç küçük dokunuş ve değişiklik ile tüketicinin huzuruna 2017'nin aralığı gibi çıkacak zannedersem.

geliri iyi kişiler için alınabilir bir telefon ancak geliri orta ve düşük kişilerin 1.000 ile 2.000 türk lirası bandındaki telefonlara yönelmesi daha mantıklı olacaktır. sonuçta bu telefon da facebook'a giriyor, vestel venüs de facebook'a giriyor. swh
boşa verilen binlerce tl daha. çinde ilik gibi markalar var aynı kalitede. xiaomi, letv, huawei... buna o kadar para vermeye değmez
shiftdelete.net in 5.000 dolar vererek, dünyada ilk defa unboxing yaptığı apple firmasının son oyuncağı. gelir seviyesi yüksek insanlar için alınabilecek bir telefon.
ne kadar gelişmiş de olsa, ne kadar iyi özelliklere veya benchmarklarda yüksek skorlara da sahip olsa o kadar para vermek bana mantıklı gelmiyor. telefonu bir prestij nesnesi olarak görmeyecek günlük bir kullanıcı olarak iphone x ile yapabileceklerimin pek çoğunu giriş seviyesi bir akıllı telefon ile de yapabileceğimi düşünmekteyim.
insanların bu kadar yüksek meblağda fiyatlar vererek, iphone x almasını gereksiz görüyorum. tamam yapılan incelemelere göre oldukça iyi bir telefon ama aynı fiyata araba bile alabilirsiniz. elinizdeki telefonla yetinmek varken, 2-3 değişen özellik ve yeni teknoloji için o kadar para verilerek alınacak bir telefon değil. bizim ülkemizde her şeyin en yenisini almak isteyen bir kitle var. yapmayın arkadaşlar!
belki apple fanboyları saldıraya geçebilir ama yazmazsam olmaz.

özelliklerine baktım. bir çok video izledim. satış fiyatının inanılmaz yüksek ve anlamsız olduğuna emin oldum. tamamen overrated bir ürün geliyor.

bunu illa almak isteyen insanların 5-6 ay beklemeleri mantıklı olacaktır. fiyatının hızla düşeceğine inanıyorum. aksi gerçekten kerizlikten başka bir şey olmaz.
apple ' ın 10. yılına özel çıkaracağı telefon. akıllı telefon kullanıcılarının genel istediği büyük ekran küçük telefon boyutu özelliğini ilk defa apple ' ın kullanıma alacağı telefon modeli.

tanım: fanboyspor
türkiye'de 64 gb fiyatı 6099 lira olan bir üründen bahsediyoruz. üstelik home tuşu yok ve eğer isterseniz ekstra bir ücret karşılığında satın alabiliyorsunuz. ahlak açısından ne kadar doğru bilemem ama kesinlikle pazarlama taktiği olduğu ortada. alıp almamak size kalmış ama bence almak yanlış olur.
önde çift kamera, face id özelliği, yeni kasa, geniş ekran, true depth kamera sistemi özellikleri olan cihaz.

iphone bu özelliklerini iphone 4'den sonra iphone 4s, iphone 4sl, iphone 4slx, iphone 4slx 1.6ie vs şeklinde de verebilirdi.

fiyat/kalite açısından iphonelarda bir alt model her zaman tercih edilmelidir.
  • /
  • 5

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler