iphone 8

bir akıllı telefonda şimdiye kadar kullanılan en güçlü ve en akıllı çipe sahip.
tam anlamıyla zahmetsiz bir şekilde, kablosuz şarj oluyor. ve daha önce mümkün olmayan artırılmış gerçeklik deneyimleri sunuyor. iphone 8. iphone’un yeni nesli.

bir akıllı telefonun hem önünde hem de arkasında şimdiye kadar kullanılan en dayanıklı cam. renk uyumlu, havacılık ve uzay endüstrisi standartlarında alüminyum şerit. yeni uzay grisi, gümüş ve altın renk seçenekleri.

https://www.apple.com/tr/iphone-8/
bana göre iphone 6'dan hiçbir farklı olmayan; ancak tüketim çılgınlarının gösteriş, daha fazlasına herkesten önce sahip olma felsefeleri ve ''ama bu ayfonn bebeeğem'' naralarıyla saldıracağı akıllı telefon.
iphone 6- 6s ve 7 den tasarım olarak farkı olmayan ancak barındırdığı işlemci le çok üstün bir cihaz kamera performansı ise iphone 7 ile aynı
işlemcisi ve kamerası inanılmaz gelişmiş olmasına karşın tasarımında eski iphone telefonlarından (6,6s,7) bir farkı olmayan yeni iphone.güzel yanlarından birisi kablosuz şarjın gelmiş olması ancak henüz apple kendi kablosuz şarj kitini satışa sunmadığından diğer markaların şarj kitlerini kullanmak zorundasınız.
kamerası çok iyi olan iphone modelidir ayrıca iphone 4s kadar dayanıklıdır. iphone 4 ile birlikte iphone 8, apple'ın bence ana ürünleridir diğerleri iphone 4 ve iphone 8 türevleridir.

kamerası o kadar iyidir ki bu telefonun kamerasıyla çekim yapan sonrada çektikleri videoları stockfotoğrafçılık sitelerinde satanları tanıyorum.
telefon elime hediye olarak geldi ve android telefon cehenneminden çıkmış ve rahatlamış hissediyorum. sadece fiyat konusundan biraz sıkıntılı bir telefon. bunun sebebi de dolar fiyatlarının uçuk olması. tasarım olarak da mükemmel olan telefonun arkasının cam olması farklı bir albeni katıyor. ses kalitesi ve yüksekliği olarak da farklı şeyler katmış bir telefon
şuan ev arkadaşımın elinde 5s'den öteye gidemeyen telefondur. kamerası dışında 5s ile aynı şeyleri yaptığından ötürü boşa kazıklanmayın. yok en iyi işlemci kullanılmış, yok çok hızlı, yok kasma yapmıyor, yok elde tutuşu mükemmel vs gibi nice şey duyabilirsiniz. bilmem saniyenin binde kaçı hızla instagrama, facebooka girmek için 6000 tl veririm diyorsanız tam sizin için bu telefon.gözümde iphone 8 eşittir kamerası iyileştirilmiş 5s demek istiyorum.
arka camı gereksiz (masraf çıkarabilir,çizilebilir deforme olabilir) olan ancak kamerası dışında kalan bütün özellikleri ı phone 7 veya 7+ la hemen hemen aynı olan gereksiz para israfı üretim israfı olan apple ürünü
yurt disindan arkadasimin gelmesini ve getirmesini bekledigim telefon modeli. türkiye fiyati ile o ürünü almak akil tutulmasindan baska birsey degildir kanimca. hele iphone x icin hic konusmuyorum, pes gerçekten. diger serilerden farkli kilan kablosuz sarj ve islemcisi. bu kadar para icin sadece 2 özellige deger mi demeyin, kablosuz sarj büyük bir atilimdir bu konuda.
evet belki android gibi öyle efsanevi hareketler yapabildiğiniz bir arayüz değil a dan z ye her şeyi değiştirebildiğiniz renk renk boyadığınız simgelerini süslü yaptığınız android gibi değil ancak çok stabil akıcı ve uzun ömürlü bir arayüz. artık herkes telefonda standart şeyler yapıyor sosyal medya, oyun vs. tabi ki bazı insanlar iş için kullanıyor yüksek programlar çalıştırıyor. her iki taraf için de uzun yıllar boyunca hiç sorunsuz sizi götürecek bir telefon. macbook pro dan bile daha yüksek puan alan bir telefondan bahsediyoruz burada. bütçeniz varsa ihtiyacınıza yönelikse hiç düşünmeden alın sizi en az 5 yıl hiç sıkıntısız götürecek bir makine.
  • /
  • 2

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler