iphone 8 plus

şahsıma göre iphone x'ten daha iyi bir telefondur. öncelik x ile aynı chipsetten güç alır. çoğu uygulama hala o iphone x'in ekran oranına uydurulamamıştır. hatta yatay kullanımda apple'ın kendi klavyesi bile kullanışsız bir tasarıma sahiptir. ayrıca touch id varken face id'ye hiç gerek yok. kocaman çentik için değecek bir özellik değildir.
64 gb versiyonunu almayı düşündüğüm iphone modeli. buradaki fiyatı olan 4799 liralık bütçe ile hesaplarımı yaptığımda; isviçre'ye gidiş dönüş uçak bileti, bir gece otelde konaklama, iphone 8 plus 64 gb ve türkiye'de pasaport kaydı işlemlerinin hepsini yaptıktan ve hatta kapıdaki harç pulunu ödedikten sonra cebinizde isviçre çikolatası tatmak için bir de 94 lira kadar para kalmaktadır. insan çok üzülüyor tabii.

edit: cihazı paşa paşa hepsiburada.comdan aldım. eskiyi getir yeniyi götür gibisinden bir kampanyaları var şimdi. benim başkasına satmaya utandığım, muharebelerimin korkusuz gazisi iphone 6'ım için çok fena sayılmayabilecek bir teklif verdiler. teklifi onaylarsanız hesabınıza sadece cep telefonlarında kullanabileceğiniz 1 yıllık bir hediye çeki tanımlıyorlar. cep telefonunuzu alırken de o tutarı düşüp alıyorsunuz.

ios 11 ile gelen yeni özellikler ve ayrıca da cihaz ile gelen yeni özellikleri tanıma aşamasındayım. tartışmasız en mükemmel özelliği portre modu olsa gerek. evdeki cümle hayvanatı çekip duruyorum. çok mesuduz hepimiz.
iphone x in yüksek indirime girmesi halinde iphone se ile aynı kaderi paylaşacağını düşündüğüm cihaz. iphone 5c ve 5s birlikte çıktı noldu 5c ye tak çöpe. iphone se 7 mi 6 mı her neyse beraber çıktı nooldu tak o da çöpe. bu da aynı kaderi paylaşacak.
kendi kullandığım telefon. kamerasının portre moduna gelen ışık efektleri oldukça güzel ayrıca 7 plusa göre kamerası daha canlı. live çekimlerde bir kaç farklı mod bulunduruyor. arama kaydı menüsünde ara sıra donma yaşıyorum ve wifi bağlantısı kesin olarak kapatmak için ayarlara girmek gerekiyor bu da oldukça can sıkıcı. fakat genel haliyle oldukça memnunum
4400 tl gibi astronomik rakamlara satılan apple telefonu.açıkçası instagram facebook whatsapp üçlüsünde takılmak için oldukça fazla para verilen bir telefon olduğunu belirtmek isterim.en nihayetinde telefonun amacı iletişimse bu para ülkemizdeki birçok kişi ve benim için oldukça fazla olduğunu düşünüyorum.

kesinlikle bir zenginlik belirtisi değildir telefon.
eğer maaşınız 10k üstüyse
fazla savurgan biriyseniz ya da
fanboysanız alabilirsiniz.fakat o parayı kesinlikle hiçbir telefona şahsi kanaatim vermeyeceğimi düşünüyorum. yurtdışında hiç bir mantıklı insanın da verdiğini düşünmüyorum.

fiyatı dışında klasik iphone teknoloji harikası değil yazılım ve uygulamalar üzerinden geçinen bir model.ha fiyatı düşse alırmıyım düşünürüm ama alacağımı pek sanmıyorum.

iyi midir
iyidir efendim.o para benim tarafından kesinlikle verilmez.
10 üzerinden 7 alır.fiyattan çok kırdım evet.,

edit :telefon hakkındaki düşüncelerim böyle olsa da ipad konusunda düşüncelerim çok farklı (bkz:#10728)

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler