iphone 6 plus

ıphone 6'nın büyük ekranlı, tam olarak 122x68 mm ölçülerinde olanıdır. plus iphoneların ilk versiyonu olmasının yanısıra büyük olasılıkla en sağlamı da iphone 6 plustır. 2014 senesi ekim-kasım gibi türkiyede ilk satışa sunulduğu sıralarda almış olduğum telefon +20 düşüşe rağmen ekran, kamera, cam, home tuşu bakımından hala sapasağlamdır. arada sırada düştüğünde yan çerçevenin açılması hariç herhangi bir fiziksel hasar yaşatmamıştır. kardeşi iphone 6 ise neredeyse her düşüşünde ekran kırığı vermekte, ekranı parçalanmaktadır.

ıphone 6plus'ın aynı jenerasyonu iphone 6 karşısında böylesine bir dayanıklık göstermesi hayretler verici olup, 4s'ten sonraki en büyük buluştur.
güzel bir batarya ömrü ortalama üstü bir kamera ios stabilliği bu cihazda var (ios 11 yüklemeniz tavsiye edilmez).ayrıca malzeme kalitesi kötü olduğundan telefonda bükülme sorunu var.ama 6s'lerde bu sorun yok belirtmek isterim.ekran gövde oranı da günümüz telefonlarına oranla çok düşük.o yüzden tek elle kullanımı zor bir telefon.tabiri caizse tabak gibi.bunu sorun etmezseniz alınabilir bir telefon.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler