ipad pro

ilki 2015'te tanıtılan apple tablet. 12.9 inch boyutuyla gelmişti. apple pencil ile hedef kitlesi özellikle tasarımcılar olsa da eğitim ve iş dünyası için de güzel bir seçenek. çıkar çıkmaz büyük hevesle aldım, özellikle swift playgrounds beni benden alıyor ama çok efektif kullanamadığımı düşünüyorum.
12.9 inch yenilendi ve yanına bir de 10.5 inch eklediler. ne amaç için kullanılacağına bağlı olarak karar verilebilir.
https://www.apple.com/tr/ipad-pro/
true tone teknolojisi döneminde çıkan diğer bir çok tabletden en önemli farkıdır. true toneu kapattığınızda o dijital maviliğin nedenli yoğun olduğunı görebilirsiniz. 10.5 modeli gayet kullanışlı ve pratiktir bu cihazın belkide en önemli özelliği 120 hz'ye çıkan yenileme hızıyla promotion teknolojisidir. önerebileceğim bir cihazdır sıkıntı çıkartmaz kalitelidir.
apple bence zaten tablet konusunda rakipsiz bir firma.garageband gibi uygulamaları telefonda kullanmak pek kullanışlı değil.ipad bu işi baya kolaylaştırır büyük ekranıyla.ayrıca ios işletim sisteminin az batarya tüketmesi ipadlere iyi bir batarya ömrü sunar ki ios işletim sisteminin sağladığı kolaylıklar saymayla bitmez.ama kısıtlamaları da yok değil.performans isterim,aldım mı da uzun ömürlü bişey olsun diyorsanız tablet konusunda apple'dan şaşmayın.tabi fiyatı da biraz tuzlu rakiplerine göre.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler