ipad 2

2013 senesinde aldığım ve hala günlük işlerimi sorunsuz yapabildiğim cihazdır kendileri.
diğer markaların tabletleri aylar içinde yavaşlamaya başladığı düşünülürse bu cihaz ve apple kalitesi kendini belli ediyor. ipad 2'nin böyle iyi olduğu düşünülürse diğer sürümleri tartışmaya bile gerek yoktur efenim
aylardır icloud'a düşmüş bir tane elimde idi yani benimdi ama bir yakınım saçma sapan birşeyler yapıp maili de hatırlamayınca öyle kaldı. iki günde bir apple çağrı oluşturuyordum beni arıyorlardı bir ay öyle iki günde bir saat konuşurduk fatura yoksa icloud açmak yok bunu iyi belledim. bir şekilde hesabı buldum ve bugün icloud kilidini kaldırdım ve elimde bulunan diğer tablet ve telefonlara göre hala canavar halageniş ekran renk kalitesi hız dokunmatik bana mısın demiyor.
su an oturdugum otobus koltugundan cok rahat bu entry'i yazmama olanak saglayan klavye mouse aliskanliklarinin muthis derecede tepkimelerinin yansimalarini hissedebildiginiz 3g wifi modellerine sim karti takarak internete cikabildiginiz cihazdir. gunluk kullanimlar icin bence en ideal tablettir hatta ipad urunleri arasinda bile en idealidir diyebilirim. biraz genis ekrani ve boyutu sorun olabilir ama oyle olmasa da bu defa isinizi yapamayip notebook macbook acmak zorunda kalacaksiniz. bence herkes tablet android yerine tercih etmeli isiniz bilisim ise yaninizda bu boyutta bir cihaz tasimalisiniz laptop yerine.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler