iota

  • /
  • 9
altcoinler ile tanışmama vesile omuş ve uzun bir süre yükselmesini bekleyip zaman kaybetmemi sağlayan altcoin. sende harcadığım zamanı başka bir altcoinde harcasaydım kar oranım çok daha yüksek olabilirdi.
22000 satoshilerde kaldı. neden mi? geliştiren takımın vizyonsuzluğundan. yalan haberlerle ortalığı hareketlendirip adamakıllı bir cüzdan bile oluşturamamalarından.
halen cüzdanı düzelmemiş olan kripto paradır. bu cüzdan ilk çıktığında hatta patlama yaptığında da bu şekildeydi günlerce sürüyordu transfer hata veriyordu, gitmiyordu para. hata verdiği halde bekliyordunuz bir anda 3-4 gün sonra gidiyordu. reddit iota cüzdan hatasından dolayı ağlayanlarla doluydu tek bir hatada yok çeşit çeşit hatalar veriyor. internetten araştırıp başka bir yol denediğinizde başka bir hata veriyordu o hatayı geçtiğinizde başka bir hata veriyor. bu cüzdanın mağdurlarına tavsiyem internetteki tüm varyasyonları deneyin ya hata verecek ya da pending diyecek gitmeyecek paranız fakat herşeyi denediğinize emin olduktan sonra size düşen tek şey beklemek bazen 2-3 güne bazen bir haftaya transferiniz onaylanıyor içinizi ferah tutun. pratikte hız bakımından en yavaş kripto paradır.
an itibariyle 1.6 dolar bir tanesi. aldım mı aldım tabii küçük miktar ama bunun dev team'ına hiç güvenmiyorum. bir cüzdan bile geliştirememiş mal bir dev team kadrosu mevcut. eğer balon haberlere ayırdıkları vakti adam gibi bir altyapı kurmaya ayırsalardı bitcoin'in çöktüğü bu günlerde 10 dolara gelmesi işten bile değildi. zira farklı bir sistem vadeden tek coin bu idi.
zamanında 4.9 dolardan almıştım. şimdi 1.8 dolar olmuş.
benim aldigim her coin kuruyor maşallah.
3 kuruşluk iotamiz vardı oda eridi.neyse sonuna kadar hodl diyerek beklemeye devam.
bosch'a ait yatırım şirketi yüklü miktarda iota almış.
ayrıca volkswagen’de teknoloji direktörü olarak çalışan johann jungwirth, ıota vakfı’na katılmis efendim.iota 'dan da bu volkswagenle yapacağımız islere bir başlangıç tarzı bir açıklama gelmiş.
böyle haberleri duydukça bu paraya olan güvenim artıyor.
kaynak :. https://uzmancoin.com/iota-volkswagen/
1 doların altında geçirdiği onca haftadan sonra geçtiğimiz hafta bitcoin'in 8000 dolar seviyesine tırmanmasıyla birlikte 1.5 dolar civarına tutunmaya çalışan coin. dün gece 1.68'e kadar yükseldi, özellikle 12 nisan'dan sonra işlem hacmi de bir önceki haftaya göre 4-5 kat artmış durumda.

bu hafta itibariyle bitcoin'deki artışın en çok yaradığı altcoin'lerden biri durumuna geldi.
  • /
  • 9

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler