iota

  • /
  • 9
ileride en fazla kazandırma ihtimali olan sanal para birimi.

bugün olağanüstü bir çıkış yaparak 6 doları gördü. halbuki gidişata baktığımız zaman günden güne hızla erime söz konusuydu.

işte bu para biriminin en büyük özelliği sürprizlerle dolu olması. tabi ki kısa süreler için.

uzun sürede her şekilde kazandıracak hatta zengin edecek fırlama yapacaktır.
sirkülasyondaki iota miktarı tam olarak şu kadar: 2.779.530.283

şu an kripti para borsalarındaki toplam işlem hacmi: $14.273.555.091

iota'nın btc cinsinden değeri: 29830 sat. yani 0.00029830 btc
usd cinsinden değeri: 5 usd civarında.

iotanın 50 dolar gibi bir fiyata gelmesi demek, işlem hacminin $142.735.550.910 olması demek.

yani ethereum'un halihazırda $79.730.294.377 olan sirkülasyonunu bile geçmesi anlamına geliyor. bitcoin'in de işlem hacminin yarısına ulaşması anlamına geliyor.

bu kadar güçlü mü diye sorsanız cevabı net olmaz. ancak 50 dolar gibi bir değere kısa vadede ulaşması benim tarafımdan güç görünüyor.
iniş çıkışlarıyla gönlümüzde taht kuran coin. an itibarıyla coinmarketcap'te $5.50 seviyesine kadar yükselmiştir. elinizde bir miktar tutuyorsanız yakın gelecekte daha yüksek seviyeli artışlarını mutlulukla karşılayabilirsiniz.
tangle altyapısıyla çalışan ileride bitcoinin pabucunu dama attıracağı öngörülen coin. bugün bosch firması çalışanlarının maaşlarını iota olarak ödeme yapacak diye bir haber okudum ne kadar doğrudur bilemem ama bu tür haberler çıktıkça ele avuca sığmaz bir coin olur kendisi.
yeniden yükselişe geçen coin.

bu saatten sonra düşme gibi bir ihtimali yok. net olarak söylüyorum. tabi ki basit düşüşler yaşayacaktır ancak göstermelik düşüş olacak bunlar. sıradan dalgalanmalar.

tahminimce 2018 sonunda 7 doları bulacak coin
bitcoinin teknolojisini tam olarak kavrayamadan ve bitcoininkinden daha guclu ve daha iyi oldugu soylenen tangle teknolojisiyle ortaya cikmis bir sanal para. etherium, bitcoin cash gibi yukselecegi soyleniyor. https://kullananvar.com
tangle teknolojisine vakif olmadigimdan daha fazla bilgi vermem yanlislara sebep olur. baslikta takibimi surdurup bilgilenmeye calisacam.
hemen hemen bütün altcoinlerin pump yaptığı dönemde çıkış yapamadı. bitcoin düşerken her an sürpriz yapabilir gibi duruyor. iota için daima hodl diyorum. özellikle bu günlerde 23000 civarı gezinirken aldım ve 30000'leri bekliyorum ki 47000 satoshiyi gördü bu coin.
bir adna bu denli büyük bir marketcap'a sahip olan coindir. tamam tagle teknolojisi yeni bir teknoloji ama belirli serverlar üzerinden işleminizi yapmanız gerekiyor ayrıca başlığın altında ki entrylerin %80'i yazmak için yazılmış hiç iota'nın walletını indirip yatırım yapmış yada transfer gerçekleştirmeye çalışmış biri olduğunu sanmıyorum. patlama yapmasından hemen önce iota'ya girmiş olan biri olarak bu teknolojiyi kullandım. cüzdanı aklınızın alamayacağı kadar kötü transfer işlemin tam 4 gün sürdü 2.günden sonra artık o para gözümden çıkmıştı unutmuştum (mutlaka yama vs çıkartırlar dedim) ayrıca 21 yaşındaki ergen co-founderı internette sürekli kendini rezil ediyor. bu coin öyle geleceğin coini falan değil tamam iyi düşünülmüş fakat efektif çalışmayam bir sistemi var.

ayrıca bu coin ciddi pr çalışmaları yapmıştır patlama yapmasından hemen önce her yerde iota duymaya başlamıştım dikkat ederseniz aynı durum ripple içinde oldu. global bir reklam çalışması ile yükseltilen coindir.
an itibariyle 29000 satoshilerde. 23000'de alın dediğimde alsaydınız iota başına 6000 satoshi kar etmiş olacaktınız. 30000'e satış koydum. hala buraya gelip de cüzdanı böyle şöyle diyenler var. adam erc20 token'a milyon dolar basıyor millet hala cüzdan diyor. ne diyeyim bilemedim. bu arkadaşlara matraştan cüzdan verelim 10 yıl dayanır matraş cüzdanlar. amaç para kazanmak. hiçbir coini hodl edin dediğimizde "evlenin" demiyoruz. kısa-orta vadede para kazanın ve çıkın yıllarca hodl etme zamanı geçti.
4 dolarken 100 tl'lik aldım.hala aynı sularda devam eden coin.siradaki pump için sabırsızlıkla bekliyoruz.nasil satın alınacağına gelirsek.
türk borsalarindan etherum, litecoin ,doge veya btc alıyoruz.ilk üçünü tercih ederseniz daha az komisyon ödersiniz.daha sonra binance borsasindan funds kısmına gelip hangi coinden aldiysak onu bulup adresini kopyaliyoruz.kopyaladigimiz adresi türk borsasında ki withdraw kısmına yapıştırıyoruz.daha sonra para binance'ye düşecek.buradan marketteki iota kısmına gelip alım yapıyoruz.
  • /
  • 9

Bedava Bitcoin KampanyasıÜyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler