iota

  • /
  • 9
bitcoin alternatifi bir coin ilk çıktıklarında 10 milyon dolar icodan yatırım aldılar şuan 0.33 dolar seviyelerinde ve bence yıl sonunda 2 dolar olacak.
iota için fırlayacak diyen analistler olduğu gibi elde patlayabilir diyenler de var, iota veya herhangi bir coine yatırım yapmadan önce iyice analiz etmeli, araştırmalı, biraz da hislerinize güvenmelisiniz.
değerlendirilmesi gereken bir başka coin. gün gelip de yüzlerce, binlerce hatta belki de yüzbinlerce kat değerlendiğinde, zamanında dedelerin almadığı tarlalar misali dizleri dövmeyin.
iota sisteminde transfer ederken aracılığı yine biz yaptımız için fee ödenmesini ortadan kaldıran coin,mesela ilerde bi günde 10 larca küçükişlem ücretli işlem yapmak zorunda kaldınız bunların işlem ücreti çok fazla işlem yapıldığı için yüksek olacaktır;işte iota temel olarak bu sorunu ortadan kaldıracak...
uzun vadeli olarak yatırım yapmayı düşünüyorum şahsen
yeni nesil coin olarak piyasaya sunulan bu para birimi blok zincir kullanmayarak ilginç bir deneyim sunmaktadır. işlem ücretleri gibi zart zurt şeyler bu para biriminde yoktur. coinmarketcap.comda bi süredir yükselişini inceliyorum. çılgın bir şekilde yüzde 20-30 bandında yükseliyor. piyasa hacmi gerçekten efsane. bence al sat için ideal bir para birimi.
ıota yükseleceğini öngüördüğüm yeni nesil coin. yine decentralised bir yapısı olmasına rağmen blockchain kullanmıyor. nanotransferler ile fee ücreti almadan gerçekleştirdiğini söylüyorlar
blockchain'den ayrı bir teknolojiye sahip olduğu söylenmekte. bu teknolojinin ana hatlarını her ne kadar anlayabilsekte iota hala bilinmez bir coin. bitcoin ve türevlerinden daha merkeziyetsiz bir yapısı olduğu aşikar. daha sağlam adımlar atarsa geleceği olduğunu düşündüğüm coin.
ekşi sözlükte bir süredir reklamı dönen bir altcoin ,fee ücretinin olmaması ve blockchain'e bağlı olmaması onu diğerlerinden farklı noktaya getiriyor ,kripto para işleriyle uğraşan arkadaşlar bunu anlamış olacak ki bir anda hacmi ve birim fiyatı ciddi anlamda artıyor bana geleceği parlak gibi görünen bir coin
microsoft, ıota ve fujitsu’nun da aralarında bulunduğu şirketlerden nesnelerin interneti için kripto para odaklı pazaryeri kurmayı planlıyor. arkasında büyük firmalar bulunan ıota an itibariyle bir haftada %61 yükselerek 1,41 usd'den işlem görmektedir.
en az uğraş ve en düşük komisyon ile nasıl alabiliriz merak ettiğim coin. paribudan bitfinexe btc aktarıp almayı düşünüyorum ufak bir miktar. fakat paribu neredeyse aktaracağım btc miktari kadar komisyon istiyor.
bitfinexten kimlik onayı yapıp almak daha mı mantıklı? bilgi veren yazarlara şimdiden teşekkürler.
  • /
  • 9

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler