ios 11.1

söylenenlere göre şarj süresi oldukça iyi seviyeye çıkmış. artıları eksilerinden çok daha fazla görünüyor. kurmanızı şiddetle tavsiye ederim.

3d touch özellikli ekranın kenarına basarak uygulama değiştirmeyi aktif etmişler.

3d touch daki lag sorunu da giderilmiş.
kullanıcıların aileleri ve arkadaşları ile apple pay üzerinden para alımı ve gönderiminin sağlandığı güncellemedir.
uygulama ile yeni gelen emojiler çok hoş olmuş. şarj tüketimi de söylenildiği gibi iyi ise başarılı bir güncelleme olduğu söylenebilir.
dün gelen apple güncellemesi.
web tekno haberine göre apple ın kanayan yarası olan pil harcanması mevzusuna el attığı güncelleme olacakmış. ancak bir durum daha var apple bu versiyonu piyasaya sürerken bir yandan da ios 11.2 nin betasını sürmüş durumda.
bende görür görmez hemen atladım ve yükledim. ıphone u yıllardır kullanan birisi olarak şarj konusunun gözle görülür derecede arttığını söyleyebilirim. normal bir günde akşam eve geldiğimde şarjım 40 50 civarlarında olurken şuan 66. gerçekten mutluluk verici bir olay oldu benim için.
önceki sürümlerinde (ios 11.0.1-11.0.3) görülen pil, stabilite problemlerini bir nebze de olsa çözmüş ios sürümüdür.gördüğüm kadarıyla pil kullanımı normal haline (ios 10.3.3 sürümündeki haline) dönmeye başlamış.
bir iphone 6 ve daha eskiden sırayla 5s ve 4 kullanıcısı olarak ne zaman yeni bir ios sürümü çıksa hemen günceller öyle kullanırım. bu sürümde de öyle yaptım ve şu an sıkıntısız şekilde kullanmaktayım. hatta daha önce hiçbir güncelleme de sıkıntı yaşamadım.

bu güncelleme de halen daha şu hesap makinası animasyon sorununu düzeltmediler o sinir bozucu.
iphone 6s ve üst modellerinde başarılı bi güncelleme olmasına rağmen. 5 ve 5s modellerinde yapılan testlerde telefonun yavaşladığı farkedilmiştir. bu olaya bilerek eskitme deniyor ve malesef birçok firma gibi apple'da bu ticari taktiği uyguluyor gibi görünüyor.
iphone 6s plus telefonumda itunes üzerinden güncelleme yaptıktan sonra şarj konusunda gelişme yerine gerileme yaşayan bir tek benim sanırım. sabahtan akşama kadar biraz oyun, bol bol sosyal medya ve telefon görüşmesi yaparak gün sonunda %20 civarlarına inen şarjı güncelleme yaptığımdan beri 1 haftadır aynı kullanımla gün sonunda şarjı tamamen bitmiş oluyor. ayrıca son iki gündür telefonda olağandışı hiç bir şey yapmamama rağmen durup dururken telefon kendisini yeniden başlatıyor. büyük umutlarla güncellediğim sürümden büyük hayal kırıklıkları yaşıyorum.
iphone 6 kullanıcisiyim herkes pil suresinin uzadığından bahsetmis.bende bariz bi şekilde azalma meydana geldi telefonla cok az işim olmasına rağmen çok hızlı şarjı bitiyor. ama hakkını yememek lazım hızın yanında tasarım da güzel olmuş
not : telefonu alalı 4 ay oldu şarj problemi eskiliginden kaynaklanmıyor.
iphnoe 7 plus kullanıcısıyım. ios 11'in ilk versiyonlarına göre daha kararlı bir sürüm olmuş, şarj konusunda henüz ciddi bir fark hissetmedim ama performans olarak şu anda gayet stabil. jailbreak beklemeyenler upgrade yapabilirler
  • /
  • 2

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler