investing.com

aradığınız her türlü finansal veriyi, rahat bir arayüzle ve gerçek zamanlı olarak kullanıcılarına ücretsiz bir biçimde sunan, türkçe dil desteği de veren site.

yatırımcılık yapan ya da benim gibi yatırımcılık oynayan kişiler, verilerin gerçek zamanlı sunulmasının önemini kavramıştır zaten.

aradığınız verinin sayfasında tartışma sayfası var ise tartışmaların okunması inanılmaz zevklidir. her kafadan bir ses çıkan tam bir kaos ortamı olur genellikle. özellikle dolar/türk lirası ve bitcoin/dolar tartışmaları okumak inanılmaz derecede zevklidir. kar edenler zararı olanlar ile dalga geçer, troll diye tabir edilen kişiler gelir ortamı gerer vs.

erişmek için:

https://tr.investing.com
mobil uygulamasını kullandığım borsa platformu canlı takip için birebir ayrıca uyarma özelliği var belli lotlar belli seviyenin aşağısına inince sizi uyarıyor böylece sıcak piyasadan habersiz kalmıyor ve taban görmelerden kaçınabiliyorsunuz herkese tavsiye ederim.
mobil platformunu daha fazla beğendiğim site internet site sayfa tasarımı yarı yarıya boş resmen.siteye girdiğim zaman yapım aşamasındaki siteler gibi hissediyorum.kripto para birimi sekmesi açılmış durumda sanal paraları buradan takip edebilirsiniz.en güzel özelliği paritelerin oldukça fazla olması ve karşılaştırma imkanı yapma şansınızın olması

özet olarak : sitenin yarısı boş :d
gerek mobil uygulaması gerekse de masaüstü görüntüsü arayüzü ve web sayfası aradığınız her türlü finansal bilgiye anlık olarak erişim sağlamanıza olanak verir. özellikle yabancı para birimleri arasındaki işlemler için ciddi yorumlar, incelemeler ve analizler okuyabilirsiniz.

try/usd try/btc gibi alanlarında genelde goygoy dönse de, okuması ve takip etmesi eğlencelidir.

ayrıca grafikleri ve yayınladığı haberler de ilgi çekici olup, boş zaman okumaları için bilgilendirici kaynaklar sunar.
her türlü emtia hakkında istediğiniz tüm verileri, analizleri, teknik incelemeleri bulabilirsiniz. ayrıca üye olan diğer kullanıcıların yorumlarını görebileceğiniz forumu sayesinde bilgi alışverişinde de bulunabiliyorsunuz. kısacası hem internet sitesi hem de mobil platformu yatırımcılar için takip edilesidir.
mobil uygulamasının alarm özelliği tam da altcoin'lerde alım satım yapan insanlar için üretilmiştir. hangi borsa hangi fiyatın üzerine çıkarsa veya inerse alarm vereceğinin talimatını verebilirsiz. ayrıca yatırımlarınızla ilgili portfolyo oluşturup hangi yatırımınızın ne kadarlık kâr ve zarar getirdiğini görebilirsiniz.
her türlü finansal araçı barındırmakta. telefonu yan yatırınca grafik tam ekran olmakta ve 5 yıla kadar olan geçmişi göstermekte. kripto para ile bitcoin ve tüm alt coinleri göstermektedir. özellikle son dakika haberleri içerik olarak tatmin etmektedir. açılışta sürekli reklam girmektedir.
forumları ve grafikleri ile en ciddi finans sitesi. kripto para birimlerini de dahil etmeleri oldukça iyi olmuştur. her ne kadar mobil uygulamasında açılan tam sayfa reklamlar insanı bezdirse de yerini alabilecek bir muadili henüz mevcut değildir. her türlü dövizi ve emtiayı rahatlıkla takip edebilir ve alarm da kurabilirsiniz. forumlarında yöneticiler aktif olarak yer almaktadır ve gereksiz, manipülatif ya da spekülatif yorumlar yapanları temizlerler. kısacası finans konusunda güvenilir bir sitedir.
kripto paraları borsalarına göre ayrı ayrı takip edebiliyorsunuz. mobil ve desktop için alarmları mevcut ve ücretsiz.

mobil uygulaması oldukça pratik. ana ekrana widget atıp kolayca portföyü takip edebiliyorsunuz. ancak widget sadece 8 araç ile sınırlı.

ücretsiz sürümü benim işimi görüyor. haber falan da var ama kripto paralar dışında bir şeyle ilgilenmiyorum.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler