internet download manager

olağanüstü indirme programı.

dosya, video, resim, url her türlü indirilebilir şeyi indirebilen bir programdır.
oldukça fazla artısı vardır. en önemlileri internet hızını oldukça iyi kullanması, eğer düzgün siteden indiriyorsanız kesilmelerin kesinlikle olmaması, video yakalama özelliğidir.

diğer özellikleri ise istediğiniz yere dosyayı kaydedebilmeniz.
indirdiğiniz ortama göre indirmeyi durdurabilme özelliği.
indirmeye sınır koyma.
indirmeyi çoklu sınıflandırarak indirmesi.

benim ayrıca beğendiğim bir özelliği de kendi alanına depoladığı henüz tamamlanmamış indirmelerde söz konusu indirdiğiniz şey videoysa videoyu açıp kontrol edebilmeniz. tabi ki indirdiği kadarını.

genel olarak altyazılı indirmeler yaptığım için baze araya türkçe dublaj video kaynamasını veya ingilizce dışında altyazıya sahip video kaynamasını önlemiş oluyorum tümünü indirmeden.
uygulamalara çok fazla para verme taraftarı değilim ama yarın bir gün vereceksem ilk alacağım uygulamadır. rahatalıkla 2007-2008 yılından beri kullanıyorum. aktif olarak değil. farklı bilgisayarlarda. bu kadarda ölücü değiliz. (bkz:swh) internetten dosya indirme işlemlerini daha hızlı ve daha pratik hale getiren bir dosya indirme yöneticisidir. tonec ınc. tarafından geliştirilmektedir ve bütün dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır. popüler tüm internet tarayıcıları ile entegre olarak çalışabilmektedir.
en sevilen özellikleri, dosyayı parçalar halinde indirerek, indirme hızını beş kata kadar çıkarabilmesi ve elektrik kesintisi, bilgisayarın kapanması gibi aksiliklerden dolayı yarım kalan indirme işlemlerini, bilgisayar açıldığı zaman devam ettirebilmesidir.
ıdm’ın sadece bu iki özelliği bile, zamandan büyük ölçüde tasarruf etmek için yeterlidir. ıdm, film ve video izleme sitelerinde izlediğiniz film ve videoları indirme olanağı da sunmaktadır. bunların dışında, içerisinde bulundurduğu onlarca araç ile çok daha hızlı, pratik ve güvenli indirme işlemleri sağlamaktadır.
indirme linki : https://www.internetdownloadmanager.com
30 gün kullanım ücretsiz.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler