internet download manager

1 Entry Daha
uygulamalara çok fazla para verme taraftarı değilim ama yarın bir gün vereceksem ilk alacağım uygulamadır. rahatalıkla 2007-2008 yılından beri kullanıyorum. aktif olarak değil. farklı bilgisayarlarda. bu kadarda ölücü değiliz. (bkz:swh) internetten dosya indirme işlemlerini daha hızlı ve daha pratik hale getiren bir dosya indirme yöneticisidir. tonec ınc. tarafından geliştirilmektedir ve bütün dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır. popüler tüm internet tarayıcıları ile entegre olarak çalışabilmektedir.
en sevilen özellikleri, dosyayı parçalar halinde indirerek, indirme hızını beş kata kadar çıkarabilmesi ve elektrik kesintisi, bilgisayarın kapanması gibi aksiliklerden dolayı yarım kalan indirme işlemlerini, bilgisayar açıldığı zaman devam ettirebilmesidir.
ıdm’ın sadece bu iki özelliği bile, zamandan büyük ölçüde tasarruf etmek için yeterlidir. ıdm, film ve video izleme sitelerinde izlediğiniz film ve videoları indirme olanağı da sunmaktadır. bunların dışında, içerisinde bulundurduğu onlarca araç ile çok daha hızlı, pratik ve güvenli indirme işlemleri sağlamaktadır.
indirme linki : https://www.internetdownloadmanager.com
30 gün kullanım ücretsiz.
4 Entry Daha

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler