internet download manager

olağanüstü indirme programı.

dosya, video, resim, url her türlü indirilebilir şeyi indirebilen bir programdır.
oldukça fazla artısı vardır. en önemlileri internet hızını oldukça iyi kullanması, eğer düzgün siteden indiriyorsanız kesilmelerin kesinlikle olmaması, video yakalama özelliğidir.

diğer özellikleri ise istediğiniz yere dosyayı kaydedebilmeniz.
indirdiğiniz ortama göre indirmeyi durdurabilme özelliği.
indirmeye sınır koyma.
indirmeyi çoklu sınıflandırarak indirmesi.

benim ayrıca beğendiğim bir özelliği de kendi alanına depoladığı henüz tamamlanmamış indirmelerde söz konusu indirdiğiniz şey videoysa videoyu açıp kontrol edebilmeniz. tabi ki indirdiği kadarını.

genel olarak altyazılı indirmeler yaptığım için baze araya türkçe dublaj video kaynamasını veya ingilizce dışında altyazıya sahip video kaynamasını önlemiş oluyorum tümünü indirmeden.
uygulamalara çok fazla para verme taraftarı değilim ama yarın bir gün vereceksem ilk alacağım uygulamadır. rahatalıkla 2007-2008 yılından beri kullanıyorum. aktif olarak değil. farklı bilgisayarlarda. bu kadarda ölücü değiliz. (bkz:swh) internetten dosya indirme işlemlerini daha hızlı ve daha pratik hale getiren bir dosya indirme yöneticisidir. tonec ınc. tarafından geliştirilmektedir ve bütün dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır. popüler tüm internet tarayıcıları ile entegre olarak çalışabilmektedir.
en sevilen özellikleri, dosyayı parçalar halinde indirerek, indirme hızını beş kata kadar çıkarabilmesi ve elektrik kesintisi, bilgisayarın kapanması gibi aksiliklerden dolayı yarım kalan indirme işlemlerini, bilgisayar açıldığı zaman devam ettirebilmesidir.
ıdm’ın sadece bu iki özelliği bile, zamandan büyük ölçüde tasarruf etmek için yeterlidir. ıdm, film ve video izleme sitelerinde izlediğiniz film ve videoları indirme olanağı da sunmaktadır. bunların dışında, içerisinde bulundurduğu onlarca araç ile çok daha hızlı, pratik ve güvenli indirme işlemleri sağlamaktadır.
indirme linki : https://www.internetdownloadmanager.com
30 gün kullanım ücretsiz.
(bkz:idman) kisaltmasiyla ilk gordugum ve gorunce turkiye menseili oldugunu dusundurup beni "vay beee, demek turkiye'de de bunu yapabilecek kadar iyi yazilimci varmis" diyecek kadar dumura ugratmis harika otesi dosya indirme programi.
daha sonra gelistirici listesine bakinca idman'in sadece tesadufi turkce bir kelimeye denk gelen kisaltma oldugunu ogrenmistim.

internet kafelerden film indirirken kullanirken acayip isimizi goruyordu. parcalara bolerek indirme yapmasi ve internet hizini bilgisayar sayisina esit dagitan internet kafe gibi toplu bilgisayar kullanim alanlarinda internet hizini cekmesi harika bir ozellik.

her turlu siteden her turlu videoyu indirebiliyor olmasi inanilmaz sasirtici.

ayrica indirdikten sonda ozellikle chrome'da eklentiyi etkinlestirmeyene kadar calismayabilir.

simdiden iyi seyirler.
uzun yıllardır kullandığım ve son derece memnun kaldığım video indirme uygulaması. program arayüz olarak harika ve çalışma olarak da son derece verimli. indirip kurduktan sonra gerekli ayarlamaları otomatik olarak yapıyor ve internette dolanırken izlediğiniz her hangi bir videoyu indirmenize olanak sağlıyor. örnek olarak bir videoyu izlemek için açtığınızda sağ kısmında küçük yeşil bir internet download manager simgesi çıkıyor. ona tıkladığınızda ise videoyu hangi formatta indirmek istediğinizi gösteren bir ekran karşınıza geliyor. görüntü kalitesi arttıkça video boyutu da artıyor haliyle. ama burada önemli olan indirme seçeneğini bile size soruyor oluşu. ayrıca videoları indirirken indirme hızını da ayarlayabiliyor oluşunuz çok güzel bir özellik. video indirirken tüm hızıyla indirdiğinde internetiniz çok iyi değilse hızınız çok düşer ve normal bir sayfada bile gezinemezsiniz. videoyu indirirken bu hızı düşürerek ise aynı anda hem video indirebilir hem de internette olan işinizi halledebilirsiniz. program normalde ücretli bir uygulama ancak internette deneme sürümünü bulmam mümkün. 1 ay deneme sürümünde zaten program kendini belli ediyor. ayrıca bilgisayarla uğraşırken indirme yapmasın ben başında değilken indirme yapsın diyenler için indirme zamanlayıcısı da mevcut. bu indirme zamanlayıcısı sayesinde program sadece sizin belirlediğiniz saatlerde indirme yapıyor. aynı zamanda video indirmesi bittikten sonra bilgisayarı kapatma talimatı da verebiliyorsunuz. bir çok programdan daha iyi benim şahsi düşüncem ise piyasadaki en iyi video indirme programıdır.
baya baya kullanışlı bir indirme yöneticisi. işlevleri çok geniş. full sürümünü almaya kesinlikle değeceğini düşünüyorum.
internetin icadı kadar yararlı bir dosya indirme programı. sadece video değil, gerekli ayarlamaları yaparsanız herhangi bir dosya indirirken bile görevi devralıp hızlı bir indirme sağlıyor.

program ücretli olsa da crackli versiyonlarını bulmak çok kolay. program üreticilerinin yerinde olsam ücretsiz sunar ve reklam alarak gelirimi daha çok arttırırdım ve kullanıcılarımı korsan sitelere emanet etmezdim.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler