inci sözlük

sosyal medya yozlaşmasının temelini atan, ergenlerin birbirlerine hakaret ederek laf soktuklarını sandıkları, kendine has bir jargonu olan kendisinden ayrı, kullanıcılarından ayrı, jargonundan ayrı tiksindiğim ekşi sözlük klonu olan serkan inci projesi.
yaptığı saldırılar daha doğrusu ziyaretler ile ünlü, genelde trolleme amaçlı telefonla ya da internet üzerinden tv programlarına bağlanan, son zamanlarda iyice bayağılaşan sözlük oluşumudur.
serkan inci sözlüğüdür. kendisi yanar döner olarak siyasi olaylarda beyanlarda bulunmakta. sözlüğün çoğunluğunda bilgi edinmek zorlaşmış ve giderek artan troll goygoy konuşmalar yayılmıştır. kendine has tiksinç bir argosu bulunmaktadır. kimse buraya doğru düzgün bilgi almak için girmesin caps küfür hikaye için girsin.
artık eskisi kadar keyifli olmayan ortam.yazar alımlarının sürekli hale gelmesi,küçük yaş gruplarının sözlüğe kayıt olması,değişen tema sözlüğün kabak tadı vermesine sebep oldu.artık eski ünlü yazarlardan kalanda olmadı.o yüzden sadece inciye girmek yerine eski hikayeleri okumanızı,o komik muhabbetlere bakmanızı öneririm.üye olmaya değmez.
inanmayacaksınız ama bir zamanlar gerçekten buram buram zeka kokardı.
kaliteli içerikler ve kaliteli yazarların bulunduğu yerdi.biraz fazla belaltı veya fazla laf sokma bulunsa da ilk yazarların kalitesi oldukça yüksekti.

kullanılan tema değişti ve yapılan espri ve geyiklerin hiçbir anlamı kalmadı.bir ara sözlük içi darbe yapılıp site içinde para toplanıp serkan incisiz bir inci sözlük düşünülüyordu ama olmadı.o yazarlar bende dahil hepsi gitti.

kullanım arttıkça seviye aşağı indi.ve şuan serkan incinin para kaynağı olmaktan başka birşey değil.ergenlerin çöplüğü olarak nitelendirilebilir.

iyimidir ?
eskiden evet
10 üzerinden -3456346

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler