huawei

15 bin tane telefon cikarip kafalari karistiracagina 2 tane adam gibi cikarip 3-4 yil guncelleme destegi verse cok daha fazla tutacak.

ben mesela, bu kadar cok model cikaran markayi gorunce kesin ucuz dandik gecici seylerdir diyorum. ve uzun sure arkasinda durulmayacak model diyorum.

tercih yaparken de hangi modelini alabilirim diye aralarinda kiyaslama yapmam arastirma yapmam gerekiyor.

halbuki musteri onu istemiyor. 2 tane sade model cikarip yonlendirilmek istiyor.
taş gibi telefon markası. telefonları baya baya sağlam ve benzerlerindende 300-400 tl daha uygun diğer modellere göre, ayrica distribütör garantili telefonlar sevgilime anneme babama telefon arayan herkese huawei aldırıyorum.
p9 lite model telefonunu kullandığım marka. 1 yıl oldu, simdiye kadar ufak tefek donmalar haricinde bir sorun yasamadim.

üstelik sıfır telefon kabından ekran koruyucusu yapistirilmis sekilde ve şeffaf koruma kabı ile birlikte çıkıyor. yan ürünlerden bu kadar cok para kazanılırken bir teknoloji firmasının bu jesti yapması bende cok olumlu bir intiba bırakmıştı.
yalniz ekran koruyucuyu degistirmek istediğimde yenisini piyasada zor buldum, bir handikap olarak bu söylenebilir
huawei çin'in shenzen şehrinde bulunmaktadır. 2012 yılında ericcson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon cihazı üreticisi konumuna gelmiştir. kurucusu ren zhengfei ve 1987 de kurulmuştur. iddialara göre 170000 den fazla çalışanı vardır. ülkemizdeki telefon ve teknoloji marketinde de yer almaktadır. ürünleri ise ülkemizde en çok p9 ve p8 ile tanınmıştır.
link: http://consumer.huawei.com/tr/
son zamanlarda çıkarttığı telefonlarla adından çok söz ettirmiş olan firma akıllı telefon pazar payı sıralamasında 2013 yılında dünyada 3.sırada yer alırken 2017 yılında 5.sırada yer almıştır.

çinli teknoloji devinin çıkarttığı ürünler gerçekten kaliteli eğer bütçeniz düşükse size lite sürümlerini sunuyor her bütçeye uygun model çıkartmasıyla hemen hemen herkese hitap ediyor

ülkemizde huawei türkiye garantisi vardır ve verdiği hizmet diğer teknik servislere göre çok çok iyidir değişik modellere göre satış sonrası ilk 1 ay ve ilk 3 ay her ne olursa olsun ekran değiştirme garantisi veren tek firma.
bir zamanlar tp-link ile birlikte türk telekomun bütün cihazlarını sağlayan markaydı. modemler, tivibular hep bu markaların cihazlarıydı. depoya az mı koli taşıdık, gruplara ayırdık.
çinin dünya piyasasında bilinen en ünlü telefon markası.

telefon markası olarak oldukça başarılı bir çıkış yaptı vaktinde. ancak o çıkışı sürdüremedi. telefonları günümüz teknolojisinin oldukça gerisinde kaldı

birkaç ay önce bir arkadaşım kulaklığını almış. kulaklığı kullandım. rezalet. 80 tl verdiği kulaklık piyasadaki bir çok kulaklıktan daha kalitesiz.

günümüz için tavsiye ettiğim markalardan değildir.
son zamanlarda adını sıkça duymaya başladığımız marka. internette reklam bütçesini bir hayli arttıran ve aynı zamanda televizyon reklamlarına da yer veren bununla da yetinmeyen ve robert lewandowski yi reklam yüzü olarak seçen son zamanlarım yükselen değerinin her hangi bir telefonunu denemesem de aldığım duyumlar, okuduğum yorumlar telefonlarının güzel ve kullanışlı olduğu yönündedir. özellikle p9 little 2017 modeli hakkında bir hayli olumlu yorum duymuştum. en sevdiğim özelliği ise parmak okuyucuyu arkada kameranın hemen arkasına koymayı düşünmüş olmaları. telefonu cebinizde tutuş pozisyonumuza göre neredeyse tam parmağınızın geldiği yere parmak izi okuyucusu koymuş adamlar. gerçekten takdire şayan bir hareket. diğer firmaları kopyalamak yerine bir özelliği alıp kendine has hale getirmiştir. ayrıca son olarak çıkan telefonu huwaie mate 10 lite fiyat bakımından bana biraz pahalı gelse de telefondan biraz anlayan arkadaşlarım tarafından normal olduğu aynı özelliklerdeki telefonların 2500 tl den başladığı bilgisini aldım. bu telefonun fiyatı ise şu anda 2000 tl. dürüst olmak gerekirse 2000 tl ona vermek şu an benim harcım değil sebebi ise henüz çok fazla bilinmiyor oluşu. ilerleyen zamanlarda marka daha da tanındıkça verilir ancak o zamanda fiyat bu seviyelerde kalır mı orası muamma

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler