huawei p10 lite

huawei p10'la gelen tasarım ve performans kalitesini daha ucuza ama biraz daha özelliklerden mahrum biçimde kullanabilieceğiniz telefon.
home tuşunun önde olmaması haricinde aynı p10 görüntüsüne sahip bu modelde, peroformans ve görüntü kalitesi bakımında pek de geri kalır bir yanı yoktur. tabi bu kıyaslamayı fiyat/performans bakımından yaptığığmı söylemeliyim. sahip olduğu donanım özelliklerine şu sırala 1500 lira civarında bir fiyata ulaşabileceğiniz gibi, ithalatçı firma garantisi altında pekçok mağazada daha da uygun fiyatlara alabilme olanağı bulunmakta. örneğin şu sıralar migros ve iştiraklerinde 1250 tl gibi cazip bir fiyata sahip. p10'un ise 2500-3000 lira arasında bir fiyata sahip olması karşısında kesinlikle p10 lite bu bakımdan tavsiye edilir.
pek tabi fiyat bandına indiğimizde kendi segmentinden samsung j9 ve a5 serileri ile arasında perfomrans ve görünüm bakımından ve bilhassa fiyat kalite avantajı olarak rakiplerinden önde görünüyor.
türkiye piyasasına hızlı bir girişim yapan huawei telefon piyasasında yakında android bazında klasman atlayacağını şimdiden ispatladı.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler