huawei mate 10

huawei'nin yapay zekalı telefonu.
5.9 inçlik ekranı,%82'ye varan ekran gövde oranı,4000 mah lık bataryası,çift arka kamerası,yapay zekalı kirin 970 işlemcisi,suya ve toza dayanıklılığı dikkat çeken özellikleri.
zaten huawei'nin önceki telefonlarının bana göre ısınma dışında sorunu yoktu.kameralını alman leica markasına yaptırdıktan sonra fotoğraf ve video kalitesinde çağ atlamışlardı.şimdi bunlarında üstüne koyarak ve ayrıca yapay zekayıda bünyesine katarak güzel iş çıkarmışlar.uygun fiyata bulunursa bence piyasadaki en alınabilir telefon.
huwaei firmasının en son çıkardığı amiral gemisidir.en büyük özelliklerinden biri yapay zekaya sahip olmasıdır.işlemcisi oldukça güçlüdür.telefon 4000 mah bir bataryayla birlikte geldiğinden batarya konusunda size sorun çıkarmaz.kamera konusunda da oldukça başarılılardır.ancak tabii ki ülkemiz için en önemli kriter kesinlikle fiyattır.uygun bir fiyattan ülkemize gelirse ilk ben alırım sanırım.
arkasında 20mp ve 12 mplik iki lensi bulunan telefonun kamerası f/1.6 diyafram açıklığı, leica lenslerilazer otofokus, çift tonlama özelliğine sahip led flaş, panaroma çekim özelliğinde iddialı, hdr, 4k 30fps, 1080p 60fps video kaydı ve oıs2x kayıpsız yakınlaştırma özelliklerine sahip. afedersiniz rakiplerine karşı ciddi bir şov yapmış. sırf kamera gücü için dahi alınabilecek bir telefondur.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler