htc u11 life

htc'nin ana telefonu u11+'ın yanda çıkarttığı daha çok orta segment kullanıcıya hitap eden telefon.

telefonun 4 gb ram ve 64 gb depolama alanı var. ön tarafta 16mplik kamera arka tarafta 16 mp f/2.0 ile 4k çekim yapabilen kamerası mevcut.

liquid surface adındaki akrilik camı baya sert ve hoş görüntü veriyor.
kasası mavi renk olanı oldukça hoş duruyor.donanım özelliklerine bakarsak gücünü snapdragon 630 dan alıyor.(tam bir orta sınıf telefon işlemcisi.çok güçlü değil ancak yeterince güçlü ve güç tüketimi çok iyi ayarlanmış.) ayrıca telefon 4 gb ram e ve 2600 mah bataryaya sahip.

orta seviye bir telefon için 4 gb ram fazlasıyla yeterli hatta üst düzeyde diyebiliriz ancak 2600 mah batarya günümüz için oldukça yetersiz.telefonun bataryası 1 günü oldukça zor çıkarır.yoğun kullanımda tahmin bile edemiyorum.

telefonun fiyatına gelirsek 350 dolardan satışa sunulacak ve ayrıca android one versiyonu da satışa sunulacak. (android one versiyonunun güncellemelerini google dağıtıyor.)
fiyat performans oranıyla kullanıcının yüzünü güldüren telefon. 4gb ram performansı oldukça iyi. kamera performansı yine üst düzey olan htc serisi adamlar kamera konusunda iyi çalışıyorlar. tasarımı iphone a benziyor ve siri' ye rakip olarak alexa kullanıcının isteğini karşılıyor.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler