hp laserjet p1102w

hp'nin lazer yazıcıları arasında alt seviyelerin bir ağa bağlanarak wireless kullanım imkanı sağlayan modeli. kurulumunu içinde gelen cd'yi adım adım takip ederek kolayca kendiniz yapabilirsiniz. genel bilgisayar bilgisi yeterlidir.

ev kullanımı için her kullanımdan önce düğmesine basarak açmanız gerekiyor çünkü bir kez açıldıktan sonra bir süre aktif kalıyor ama en geç 6 saat hiçbir işlem yapılmazsa kendini tamamen kapatıyor. küçük-orta ofisler için çok uygun olabilir. zaten görece olarak sık aralıklarla çıktı alınacağı için sabah bir kere açılsa akşama kadar aktif kalır.

alt seviye bir yazıcı olduğu için arkalı önlü yazdırma özelliği "el ile" tabir edilen yazdırmanın yarısına gelince sizin gidip çıkmış kağıtları tekrar tepsiye koyup bilgisayara dönüp bir butona basmanızla arka sayfaları yazdırması şeklinde oluyor. sürekli arkalı önlü çıktılar alıyorsanız pek kullanışlı olmayabilir. ama birkaç bilgisayarın arada sırada tek sayfalık çıktılar aldığı işletmelerde ofisinizin wireless ağına bağlayıp bütün bilgisayarlardan çıktı almanızı sağlayacak bir çözüm olarak faydalı olabilir.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler