hopi

boyner grubunun kişiye özel kampanya sunan, kullanıcıların puan biriktirmesini sağlayan ve daha iyi bir alışveriş deneyimi vaat eden uygulamasi. her ne kadar kagit ustunde mantikli dursa da uygulamada ben bekledigim verimi alamadim bu uygulamadan.
gün içinde en az 2-3 kere mesaj atarak ve o yüksek tonajlı hopppiiii tonu ile ürperterek günümü şenlendiren programdır. ilk çıktığında kampanyaları daha sık takip edilip daha fazla puan kazanmak ve toplamak imkanı olsa da; boyner grup'a ait olmayan markalarda fazlaca bir kullanım olanağı yoktur.
tolga çevik in reklamında oynadığı mobil indirim uygulaması kişiye özel kampanya sunması çok güzel ama peki bunun arkasında güçlü bir yapay zeka var mı bence yok.ha o zaman nasıl kişisel oluyor orası ayrı bir tartışma konusu?

bence bassalar tüm indirimleri belki insanlardan hepsinden alacak ama işte bilemiyoruz hep bir ikilem söz konusu.
doğuş grubunun sahip olduğu boyner ve ykm mağazalarında ve üye işyelerinde hopi kullanarak daha sonraki alışverişlerinizde kullanabileceğiniz indirim puanları kazanabiliyorsunuz. bu puanları aynı zamanda yine boyner sitesi olan morhipo'da da kullanabiliyorsunuz. uygulamanın en güzel yanı kazandığınız puanları gıdım gıdım değil de gerçekten cömert bir şekilde dağıtması böylece hopi üzerinden alışveriş yapmak gerçeekten karlı bir hal alıyor.
bir türlü ısınamadım ben şu hopiye

mağazadaki indirimli ürünleri hopiyle alsan indirim alamıyorsun, inidirmli alırsan hopiden paracık kazanamıyorsun bi tuhaf geliyor işte

birde bu paracık nedir abi ya -cık eki küçümseme gibi geliyor para paracık dalga geçer gibi

telefondaki uygulamasınıda o dandik bildirim sesini olur olmaz yerlerde gönderdiği için sildim rezil etti de diyebilirim
boş verin bu hopi gibi uygulamaları. bunların hepsi insanları tüketim çılgınlığına sürüklemek için yapılan aldatmacalardır. insanlar üç kuruş puan verecek diye dünya kadar harcama yapıyorlar. hemde isteği yerden de değil. mecburen onların belirlediği mağazalardan. başka yerden yaptığın zaman ya hiç puan vermiyor. yada çok az veriyor. tabi onların belirlediği mağazalardan da bi güzel kazık yiyorsun. yada bir kaç üründe indirim oluyor, diğerlerinde bindirim...

sonuç olarak "hiç kimse binmeyeceği eşeğin önüne ot atmaaaaaz"....
tolga çevik i arkadaşım hoşgeldin den ne kadar beğensem de izlesem de hopi reklamlarını izlerken değiştirme hızım neredeyse ışık hızına yakın mertebede.

bazı reklamlar insanı gerçekten irite edebiliyor.bırakın merak uyandırmayı büsbütün soğuyorsunuz.

hiç merak etmedim.hiç yüklemedim.gereksinim de duymadım.giyim konusunda avantajları olan boyner grubu ürünlerinin indirimini bildiren uygulamadır.

ben almayım sizin olsun.paracıklarınız da sizin olsun.

iymidir ?
kullanmadım bilmiyorum.kullanmak ta istemiyorum.
boyner grubun kişiye özel sunduğu, müşteri profili tanıma ve kampanyaları duyurma uygulaması olarak kısaltılabilir. bana sorarsanız benzeri olan zubizunun çok gerisinde kalmıştır, yetersiz ve saçma kampanyaları bulunmakta son birkaç aydır, yaklaşık bir yıldır hiçbir işime yaramıyor, önermem .

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler