honeybtc.com

honeybtc.com adresinden girip üye olabileceğiniz günlük tek bir claim hakkı vererek 0.0002000 btc elde etmenizi sağlayan ayrıca 10 dakikada bir 2 adet çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. ayrıca 24 saatte bir yenilenen reklamlar bölümünde reklamlara tıklayarakta puan ve çekiliş hakkı elde edebiliyorsunuz. burada toplamış olduğunuz puanları btc ye çevirip tekrardan siteye yatırarak parayı çekilebilir bir hale getirebiliyoruz. farkındayım biraz meşakatli bir durum ancak bedavaya bu işleri gerçekleştirmek o kadar da kolay olmuyor hak verirseniz.
scam olduğunu düşündüğüm sitedir. hatta şunu da 2 defa dolandırıldıktan sonra gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki; tüm cloud mining siteleri scam'dir.
2 adet gerçekten de scam olmayan site var, fakat onların da roı (return on ınvestment) oranları çok düşük. yani paranızı koysanız bile sittinsenede geri alacaksınız. bulaşmayın derim.
bulut madenciliği yaparken bir para yatırıyorsunuz fakat yatırdığınız parayı belgelendiren mahkemelerce kabul görecek bir belgeniz yok ayrıca herhangi bir ortaklık yada kar payı dökumanına da imza atımıyorsunuz. cloud mining sitesinin sahibini tanımıyorsunuz nasıl güvenip para veriyorsunuz anlamıyorum.
zamanında üyelik açmıştım buradan siteyi merak edip.
gereksiz yere kürek çekmekten başka bir şey değil gördüğüm kadarıyla.
sürekli giriş yapıp çok küçük tutarlar kazanıyorsunuz.ki yanlış anlamadıysam para çekmek için bir miktar yatırmak gerekli.bu sitenin para ödeyeceğinin garantiside yok.
hiç bulaşmayın.
bu tarz sitelerden en kullanışlısı freebitco.in, freedoge.co.in ve adbtc bence.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler