honda

japonların en büyük 2 otomobil firmasından birisi. sorunsuzluğu ve sürüş keyfi ile tanınır.

bir honda ile yolda kalabilmek için ya benzini bitirmeniz gerekir. ya da aküyü.

türkiye temsilcisi çok kötüdür. göçen eden araçlarla ilgilenmez. elde yedek parça tutmaz. her türlü sanayi çakallığını yapar.
honda türkiye'yi gerçekten sallamayan bir firma. yurtdışında bir çok dizel modeli varken türkiyeye bir tane bile getirmemeleri bunun bir örneğidir. üstelik en çok satılan motor türü türkiye'de dizel.kendilerini anlamamakla birlikte kurucularına büyük saygı duyuyorum şirketi kurma aşamasında bir çok kez fabrikası yıkılmışken depremlerde daha sonra tam tekrardan borç harçla fabrikayı kurduktan sonra ii. dünya savaşında fabrikasının bombalanmasıyla resmen sınanmıştır soichiro honda. ii. dünya savaşından sonra ilk önce motosiklet üretmeye başlamış 1963ten itibaren de otomobil üretmeye devam etmektedir. 1959'dan günümüze ise dünyanın en büyük motosiklet üreticisi konumundadır
yeni model civicleri tasarım olarak yürek hoplatmakla birlikte, kaportasinda kendiliğinden çökmelerin meydana geldiğine dair birçok şikayetin mevcut bulunduğu japon araba üreticisi.
honda markasının özellikle 2009 2010 yili accord modeli arabaları hala sunroof, elektrikli hafızalı deri koltuk gibi birçok donanım özelliği ile çok cekiciyken atmosferik 2.0 litre benzinli motoru tek başına beni kendisinin alternatiflerini yöneltmeye yetmiştir.
yeni kasa civic ler gerçekten çok hoş..beğenenlerden biri olarak 'zevkler renkler tartışılmaz' yaklaşımıyla başta babam olmak üzere tüm beğenmeyenlere de saygı duyuyorum..öyle performans meraklısı basaym da egsozumu yutsunlar tarzı bir sürücü değilim..kurallara elden geldiğince uyan, sağlık ya da çok önemli bir şey olmadıkça hız limitlerinde seyreden bir adam olarak son kasa beni benden almıştı..babam yeni kasa astra ya bakalım diye sürükledi beni opel bayisine..yaşadığım yerdeki opel in honda bayisini de şubesine kattığını orda öğrenmiş oldum..cumartesi öğle sonrası olması sebebiyle opel çalışanı çıkmış honda çalışanı her yere yetişmeye çalışıyordu..ben kasayı beğendim fabrika çıkışlı benzin lpg sunroof geniş bagaj gayet hoşuma gitti..teste çıkma şansımız var mı diye sordum onu da halletti sağolsun çalışan 20 dk sonra direksiyondaydım..yokuş yukarı çıkarken bile zorlamayan tüketimi tam bizlik (yeni fiyatlar usd yi de geçti uzay mekiğinr bağlı yükseliypr akaryakıt) istendiğinde performans moduna geçip tozu dumana katan çok hoş bi araç yapmışlar..yurtdışında olsam hiç düşünmem de mevcut vergilerle full donanımlı temmuzda 110bin lira idi..şimdi az bişey daha artmıştır..ama güzel araba..trafikte karşıma çıkınca (yaya iken) bi 5 6 saniye bakıyorum istemsiz olarak..

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler