homend coffeebreak 5002 kahve makinesi

en birinci özelliği kesinlikle öğütücülü bir makine olmasıdır. hem taze kahve içeyim hem de hızlı olsun diyorsanız bebeksi bir cihazdır eviniz/ofisiniz için. (bkz:homend) ürünlerini genel olarak beğeniyorum ancak bu makine hayatıma girdiğinden beri ayrı bir severim.

yeterli büyüklükte ekranından kontrol ederek makinenin kaç fincanlık kahve öğütmesini istediğinizi ve kahveyi nasıl sertlikte almak istediğinizi seçebildiğiniz düğmeler mevcut üzerinde. geniş bir su haznesi var. kahveyi orta boy kupalarla içiyorsanız suyu eklerken göstergeden fazlaca koymakta fayda var. 4 kupa kahve almak istiyorsam 8 bardaklık su koyuyorum misal.

kahveyi demleme sıcaklığını çok sevdim. cafissimodan bir farkı da ılık değil sıcak kahve vermesidir. kahve orada olsun ben arada gidip gelip alayım derseniz demlenmiş kahveyi çok uzun süre sıcak tutmuyor sanki ama çok problem değil. az az yeniden demlemek de basit bir seçenek.

öğütücü haliyle gürültülü ama normal bir kahve öğütücüden daha fazla değil. özetle başarılı, kullanışlı, güzel bir ürün.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler