herkes kazanır

acun ılıcalı destekli para ödüllü bilgi yarışması. fakat sorunlar haddinden fazla. açmak gerekirse önce qapel ve fastpay hesabı açmanızı istiyor. yarışmadan kazandığın puanları bu hesaplara aktarmak için. fakat şöyle bir sorun var ki puanların tl karşılığı yok. yani ne kadar ödül kazandığını bilemiyorsun. ayrıca dün akşam 22:50 de ki yarışmada 6.tura kadar geldim 7.turda mustafa kemal atatürk’ün gazilik ve mareşallik rütbesini hangi savaş sonucunda aldığını sordukları soruda çuvalladılar. cevap sakarya olması gerekirken çanakkale savaşı olduğunu iddia ederek yarışma dışı kaldım. dün deneme maksatlı kullandım ve uygulamayı kaldırdım.
ödül miktarı çok az olan birkaç qapel için 1000 lerce liralardan bahseden akıllı (!) bir beyefendinin desteklediği ,giden internet kotanızı (mobil internet için konuşuyorum) bile karşılamayan tam bir sazan avi yarışma programıdır ,yazıktır ,günahtır vaktinizi daha değerli şeylere ayırmanızı öneririm
acunn medya ile anlaşmalı fakat qapel a.ş. diye bir firma tarafından geliştirilen ödüllü yarışma programı. 13 saniyede cevap verilmesi gerekiyor ve başka bir kaynak arkasında denizbank var diyor resmi olarak doğrulayamadım. yine de tiksinç bana göre değil.
evet kazandiriyor gercekten . ama o kadar ufak seyler ki buyuk paralar dagitiliyormus gibi lanse ediliyor . sonra bir bakiyorsunuz o yarismadan 50 kurus kazanmissiniz falan . ayrica cok mesakatli. fastpay hesabi ac, qapel hesabi ac, herkes kazanir uygulamasini indir ve giris yap . zamani belli olmayan yarismayi bekle , basta cok kokay sorular daha sonra baya kazik sorular oluyor. fakat hepsini bile bilseniz oyle buyuk meblalar beklemeyin. yalnizca eglenmek icin yarisilabilir.
vereceği hepi topu birkaç qapel için milleti maymun eden yarışma programı ama sorsan 25.000 tl ye kadar ödül veriyorlarmış hadi ordan! feucet sayfaları bile daha çok kazandırıyor

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler