hashflare

(bkz:cloud mining) yani bulut madenciliği sistemi ile yatırım karşılığında bitcoin veya diğer alt coin’leri kazmanıza olanak sağlayan kazanç sistemidir. bu işi yapanlar arasında en popüler ve güvenilir olanıdır. (bkz:hashcoin) adlı firmanın markası, iş koludur. kendileri teknolojinin yeni cenneti tallinn, estonya’da ikamet etmektedirler. gerçi tallinn diyince akla ilk gelen (bkz:ponzi) cenneti oluyor ama kurunun yanında yaş yakmamak lazım.
bulut madenciliği yapan fakat kimse tarafından denetlenemeyen yada gelecekte bir zamanda kapandığı taktirde kimsenin hak iddia edemeyeceği bir sitedir. görece muadillerine göre fazla kazandırmaktadır ayrıca şunuda belirtmek isterim ki bitcoin kazandıran siteler arasında en kurumsal ve büyük olanu freebitco.in dir ki onun bukadar az satoşi vermesinin bir sebebi vardır ki adamlar bu sayede reklam yapıyorlar bitcoin satıyorlar bitcoin cüzdanı hizmeti veriyorlar vs freebitco.in bu şekilde gelir elde ediyor ve hizmetlerinin sebebi belli bu sitenin yarın kapanmaması için bir sebep var mı?
bulut madenciliği işinde benim gördüğüm en guvenilir site. bu işe giren bir arkadasim rahatlıkla parasini cekiyor. madencilik yapacağınız coini secmeden once kazanç hesaplaması yaparak karınızı maksimize ediniz.
ayrıca tavsiyem min. cekme tutarına ulaşan paranızı icerde tutmayın. direk cekin. ne kadar güvenilir olsada ne olacağı belli olmuyor böyle sitelerin.
birkaç deneyimimle birlikte gözlemlediğime göre gmail cevaplarıma en hızlı cevap veren cloud mining sitelerinden biridir genesis mining ile birlikte fakat bu durum cloud mining sitelerinin güvenilmez olduğu sonucunu değiştirmiyor
kendisinden bulut madenciliği satın aldığım mining sitesi.
black firaday etkinliğinden dolayı 3,2 dolarlık dash paketininin mah'ını 0,60 a satıyorlardı. 31 mah satın aldım bende 22 dolar civarı bir meblaya.
siteyi tamamen çakal buluyorum nedenlerini saymak gerekirse.
dörtte bir fiyatına sattıklarını madencilik bana 20 dolara mal oldu, 1 aylık ortalama istatistikler ise bana 1 yılda max 9 dolar kazandıracağı. istatistikleri neden başta yazmıyorsunuz?
o 22 doları bırakırdım ilk 50de bi coine en az kendini 4 e katlardı yıl sonunda.
bukut madenciliği yapan bir site. siteye kayit olmadan once ufak bir ödeme gondermenizi tavsiye ederim denemek için. şimdilik para göndermede bir sıkıntı yok. paranizi yatirdiktan 24 saat sonra sistem calismaya basliyor. neden hemen gozukmedi doye korkuya kapilmayin. hangi havuza nakadarlik oran vereceginizi iyi ayarlayin bunun için siteler mevcut.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler