hashflare.io

bir başka cloud mining yaptığını iddia eden firma.
şu ana kadar ödemelerini network kaynaklı ufak aksamalar dışında sektirmeden yapsada, yatırdığınız ana parayı 6-7 aydan önce çıkartamadığınız, ref kasmadan pek kazandırmayan riskli kriptopara kazanma yöntemi. hiç bulaşmayın, bulaşacaksanız da dikkatli olun.
yatırım tavsiyesi değildir.
piyasadaki şu ana kadarki en sağlam ve sağlıklı cloudmining sitelerinden biri. sha-256 donanımı ile kazım yaptığınızda yatırdığınız parayı 3 ay içerisinde çıkartabiliyor. sözleşmeleri önceden sınırsız olmasına rağmen şu an 1 yıllık sözleşme yapıyorlar. elektrik ve bakım fee leri oldukça düşük.

bakiyeniz 0.001 btc ye ulaştığında cüzdanınıza transfer edebiliyorsunuz. yada bakiyenizdeki btc ile hashpower satın alabiliyorsunuz.

yatırım tavisyesi değildir.
bir yıllık alınmış domain ile ne kadar sağlam olabilir ki diye önce bir durup düşünmek lazım. zaten para yatırıyorsun paranın karşılığını da sana altı yedi ay sonra veriyor. kaldı ki çat diye yarın kapanıp gitse kimsenin haberi olmaz para yatırmayın böyle yerlere gidip gerçek pool bulup cloud mining yapın.
ya bu cloud mining ile ilgili o kadar cok soru soruyorlar ki cesitli yerlerden resmen biktim.bunlara güvenip, bütün parasını kripto para almak yerine, bu işe gömüp, bu tip ponzilere inanip para kaybettikten sonra tum kripto paralara ponzi diyen, kaynak,emek vs gibi özellikleri yok diye millete ahkam kesen,bu sistem balondur diyen tipler var.

siz yatırım yapmayın arkadaşlar. gidin gecelik repoya girin.
şu sıralar yatırımı üç ayda çıkarıyor diye milletin yüklendiği cloud mining sitesi. 1 th/s hashrate (kazım gücü) bitcoin için 150 dolara alınıyor. bu sitelere ne kadar erken girerseniz risk o kadar azdır. şu anda ise bitcoin fiyatı 20k'ya dayandı ve sokaktaki emmiler bile kahvede bitcoin konuşuyor. girmenin zamanı mı derseniz biraz düşünün derim.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler