hangouts

google tarafından çıkarılan 1 milyardan fazla indirilmiş görüntü yazılı sesli görüşme uygulaması, ne hikmetse whatsapp kadar popüler değil aslında daha kullanışlı ve güvenli diye düşünüyorum. reklama ihtiyacı var galiba biraz.
hikmetini aciklayayim:
android telefonlar google play store'a girmek icin gmail hesabi kullandiklarindan ve bu nedenle otomatik olarak telefinlara yuklendiginden yahut yuklu geldiginden 1 milyardan fazla indirilmis gorunuyor. yani o kisilerin %90'i ozellikle hangout indirmiyor.

ben whatsapp'ta goruntulu konusma ozelligi olmadan once skype ve bir baska uygulama kullaniyordum fakat hangouttan daha fazla internet hizi mi istediklerinden nedir hangout daha akici geliyordu, daha az kesinti oluyordu konusurken.

mesajlasmada whatsappi gecebilecegini hic dusunmuyorum ozellikler arasindaki dag gibi farklardan dolayi fakat goruntulu sesli arama ve konusmada ozellikle bilgisayar basinda daha kullanisli buluyorum. zaten sirketler ve akademisyenler toplantilarinda skype kullanmiyorlarsa kesinlikle hangout kullaniyorlar.

ayrica baslik yazarinin dedigi daha guvenli onermesine katilmiyorum. ıkisi de ayni guvenlik/guvensizlik oranina sahip bana kalirsa.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler