google hangouts

google'ın sesli ve görüntülü görüşme desteği de sunan mesajlaşma uygulaması. uygulama hem mobil hem de masaüstü sürümlerine sahip ayrıca mobil cihaz gerektirmediği için de whatsapp gibi bir telefon hattına da ihtiyacınız yok. uygulamayı gmail üzerinden web arayüzü ile kullanabiliyor ya da uygulamasını indirebiliyorsunuz
mobil uygulaması biraz yavaş çalışsa da mobil ve pc üzerinde kullanılabildiği için tercih edilebilecek mesajlaşma ve görüntülü/sesli arama uygulaması. bilgisayarda gmail web sayfasında bir eklenti olarak kullanıyorum, ayrı bir program kurmadan.
https://hangouts.google.com/?hl=tr adresinden ulaşılabilen ücretsiz sesli ve görüntülü görüşme desteğine sahip uygulama.uygulamayı hem mobilden hem de pc den kullanabilirsiniz.gmail arkadaşlarınızla görüşmeler yapmanızı sağlar, oldukça basit bir arayüze sahiptir.
whatsapp olduğu sürece ihtiyaç duymadığım, android kullandığım zamanlarda yeni bir rom yüklediğimde telefon açılır açılmaz sildiğim uygulamadır. google'ın domine edemediği pazarlardan biridir bence.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler