gold teknoloji market

şu anda kapalı ve batık olarak bildiğim firmadır. zamanında yani 2010 dan önce bayağı tanınırdı diye hatırlıyorum ama sonradan müşterisi cok azaldı ve battı. urun almışlığım vardır kablo felan ancak sattığı ürünlerin fiyatları biraz fazlaydı e buna da şaşmamak gerek media markt veya teknosa gibi büyük ya da yabancı sermayeli firmalarla yarış etmek günümüzde biraz imkansız gözükmektedir.
donanım haber ölücülerinin batırdığı firma olarak düşünüyorum çünkü ben çok kampanyalarına katılmasam da ,fiyatlarındaki yazım yanlışlarını gördüm ve sürekli kampanya kodları indirim çekleri de derken donanım haber ölücülerinin kurbanı olmuşlardır o dönemde dh başlıklarına bakarken gerçekten acıyordum kendilerine he onlar pahalıya bize mal satıyolardı doğrudur ama kat kat fazlasını birileri bizim yerimize aldı
bir dönem gayet aktif olan, şu anda da küçülen, örneğin bahçelievler'de bulunan devasa dükkanını kapatan, geçtiğimiz senelerde başına kayyum atanan teknoloji şirketi. tee yazicioglu’nda olduklari vakitlerde bile belli bir cemaatinmis bu.

zamaninda canon eos 600d almistim kendilerinden. fiyat olarak piyasa fiyatinin 100 tl altindaydi. yanindaki canta ve memory card hediyelerini de “onlar internetten siparis verdiginizde gecerli” diyerek vermemislerdi. ama kamera sorunsuzdu. ancak buradan cep telefonu alanlarin basi genellikle cok agrirdi.

bu durumdaki bir şirketten ürün alınır mı? okuyucuların takdirine bırakıyorum
birkaç sene önce kadar kulaklık almıiştım gold'dan. 1 hafta kadar sonra kulaklığın sebepsiz şekilde bi tarafından ses gelmemeye başladı. hayır ö dönemdede 50-60 lira bi kulaklık için yüksek bi rakam fikrimce. neyse kulaklığı götürdüm ve durumu anlattım. tamam gönderelim garantiye dendi. çok uzun sürmedi beni aradılar 20 gün kadar sonra. neymiş efendim kullanıcı hatası, kardeşim kulaklıkta nasıl bi kullanıcı hatası olabilir, anca su dökülür falan yani. kısacası hiç kullanamadığım ürüne 60 lira vermiş oldum.
verdiği uygun fiyatlar sayesinde tercih ettiğim firmaydı kayyum atandıktan sonra alışveriş yapmadım

bir çok firması kapanan şirket internet sitesinde ve bir kaç mağazasında hala satış yapmaktadır

2013 yılında online mağazasında yaptığı hatada yaklaşık 1000 adet 1tb harddiski epey indirimli bir fiyata vermiştir, sistemde bir yanlışlık olmuş diyip alışverişleri iptal edebilirdi ama yaptığı hatadan dönmedi ve ürünleri teslim etti bu yüzden takdir etmişimdir

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler